بازیکن سابق پرسپولیس با خونه به خونه مازندران قرارداد بست

مدیراطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران گفت که این باشگاه عصرجمعه در ادامه جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی ، با ‘مازیار زارع’ هافبک سابق تیم پرسپولیس تهران وفصل گدشته ملوان بندرانزلی قرارداد بست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد نعمتی افزود: ‘مازیار زارع’ سابقه بازی در تیم های داماش گیلان، پرسپولیس تهران وملوان بندرانزلی را در کارنامه دارد، با قراردادی یک ساله به تیم خونه به خونه پیوست تا در فصل جدید رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور توپ بزند.
وی ادامه داد : زارع فصل قبل در تیم لیگ برتری ملوان بندرانزلی حضور داشت و با سقوط این تیم به رقابتهای لیگ دسته یک ، از این تیم جدا شد.
خونه به خونه تاکنون به عنوان سهمیه بزرگسال پیش از این با ‘رامتین سلیمان زاده ، حمید کاظمی ، مجتبی محبوب مجاز ، امیرحسین فشنگچی، عباس محمدرضایی ، مهدی خیری ، میثم نقی زاده ، حامد زمانی ، امید نظامی پور ، سید حسین کریمی ، محسن فروزان، حنیف عمران زاده،محمدآبشک و وفا هخامنش’ قرار داد بسته است.
این باشگاه همچنین چهار بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال به نام های ‘سعید صادقی ، احسان سخندان ، میکائیل ایمان تراج و یحیی نجاریان’ را جذب کرده است.
همچنین با نظر علیرضا مرزبان ، سرمربی تیم خونه به خونه ، قرارداد ‘محمد غلامی ، روح الله باقری ، هادی خیری ، حسین نائیجی ، محمد علیزاده و محمد خلیلی’ نیز برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید شد.
باشگاه خونه به خونه مازندران با هدایت مدیران این باشگاه پس از جذب مرزبان ، سرمربی فصل پیش پیکان تهران که این تیم را لیگ برتری کرده بود ، یکی از پرکارترین تیم ها در نقل و انتقالات پیش فصل لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور لقب گرفت.
مالکان تیم برای دومین سال حضور در لیگ دسته یک علاوه بر به کار گرفتن مرزبان به عنوان سرمربی ، علی کریمی معروف به جادوگر فوتبال را هم به عنوان مشاور فنی در اختیار گرفته اند و وعده داده اند که با بستن یک تیم کهکشانی ، مازندران را در پایان فصل جدید لیگ دسته یک صاحب نماینده در لیگ برتر خواهند کرد.
تیم خونه به خونه مازندران در آغاز فصل جدید رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، روزجمعه۱۷مردادماه در بابل میزبان تیم استقلال اهواز است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو