بازیکن دورگه ایرانی – آمریکائی خونه به خونه مازندران سرباز شد + تصاویر

بازیکن دورگه ایرانی – آمریکائی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران از این باشگاه خداحافظی کرد.

122 (9) copy (3)

سید کامران مرتضوی خلیلی پس از عقد قرارداد با باشگاه خونه به خونه در اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و تمرینات بدنسازی خونه به خونه حضوری مستمر داشت و عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته بود ولی به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت مجبور شد دوباره راهی آمریکا شود.

لذا این بازیکن جوان عصر دیروز دوشنبه در دفتر باشگاه خونه به خونه مازندران ضمن فسخ قراردادش، از قاسم حسن زاده و سایر ارکان این باشگاه بابت محبتی که در این مدت نسبت به وی روا داشتند تشکر و قدردانی کرد.

این بازیکن با ارسال نامه ای سرگشاده برای رسانه ها اینگونه از فوتبال ایران خداحافظی کرد:

با سلام و عرض ادب به تمامى دست اندرکاران شریف باشگاه خونه به خونه
از آنجایى که مدتى مزاحمت براى عزیزانم فراهم کردم عذر مى طلبم، اگر حرکتى یا جسارتى از طرف حقیر انجام شده امید است مرا ببخشید.

من ابتدا از عزیز دلمان جناب آقاى علیرضا مرزبان مربى این باشگاه کمال تشکر را دارم و از برادران عزیزمان جناب آقایان مهرداد میناوند و على امیرى و تمامى عزیزان و بازیکنان و همچنین لیدرها و تماشاگران و مردم عزیز امیر کلا و بابل که مرا در این مسیر محبت و یارى نموده اند قدردانى مى نمایم.

همچنین جا دارد از مؤسس این باشگاه برادران حسن زاده علی الخصوص آقای قاسم حسن زاده بابت لطف و محبتی که در این مدت نسبت به بنده ارزانی داشتند، نهایت قدردانى و تشکر را داشته باشم و از آنجایى که متأسفانه نتوانسته ام به علت نداشتن پایان خدمت سربازى باقى بمانم امید است در اینده ای نزدیک با توجه به برطرف شدن مشکل بار دیگر در جمع شما عزیزان حضور پیدا کنم.
سید کامران مرتضوى خلیلى

گفتنی است، صحبت هایی مبنی بر حل مشکلات خدمت سربازی بازیکن دورگه شنیده می شود که در صورت تصویب این قانون و یا خرید خدمت سربازی توسط این بازیکنان، شاید حضور تعداد زیادی از بازیکنان دورگه را در فوتبال ایران شاهد باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *