بازیکن اسبق نساجی به راه آهن پیوست

نسیم ورزش/ محمد عباس زاده در خصوص پیوستنش به راه آهن یزدان اظهار داشت: اتفاقات ابتدای لیگ را همه می دانند و متاسفانه برخی برخوردها باعث شد تا یک نیم فصل دور از میادین باشم ولی در این مدت تمریناتم را ادامه دادم و برای حضور در زمین لحظه شماری می کنم.
2577Abaszadeh-Fake-
او ادامه داد: ابتدای فصل قرار بود به صبا بپیوندم و اکنون هم با در نظر گرفتن جمیع شرایط و با کسب اجازه از آقای دایی به راه آهن یزدان آمدم. آقای تارتار زمانی که در صبا بود هم مرا می خواست و الان هم وقتی از باشگاه راه آهن یزدان تماس گرفتند رفتم و خیلی زود به توافق رسیدم.

پدیده لیگ سیزدهم اظهار داشت: آقای رحیمی در پرسپولیس هم مدیر ما بود و اینجا هم خیلی راحت به توافق رسیدیم و چیزی که اصلا برایم اولویت نداشت مسائل مالی بود.

عباس زاده درباره وضعیت راه آهن یزدان گفت: بازی های این تیم را دیده ام و خیلی خوب بازی می کنند. به نظرم بدشانسی باعث شده نتوانند در برخی بازی ها نتیجه بگیرند. امیدوارم من هم به عنوان عضوی از این تیم در کنار دیگر همبازیانم بتوانم به تیم کمک کنم.

وی پیرامون مصاحبه ای که اعلام کرده بود جزو سه گلزن لیگ خواهد شد اظهار داشت:ترجیح می دهم درون زمین حرفهایم را بزنم.

عباس زاده در پاسخ به این سوال که اگر به عنوان سهمیه آزاد به لیست راه آهن اضافه شود باید دو هفته دیگر با پرسپولیس روبرو شود گفت: من مدیون پرسپولیس و هواداران خوبش هستم و همین جا از آنها رخصت می گیرم و اگر قسمت باشد تلاش می کنم روزی به این تیم برگردم. در مورد بازی با پرسپولیس هم حرف خاصی ندارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو