بازیکنان و کادر فنی نساجی مازندران ۱۰ درصد از اصل قرارداد جریمه شدند

نسیم ورزش: باشگاه نساجی مًازندران به دلیل دو باخت پیاپی ، بازیکنان و کادر فنی تیمش را به کسر ۱۰ درصد از اصل قرارداد جریمه کرد.نساجی

تیم نساجی مازندران در دو بازی گذشته خود در برابر فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه خانگی اش در قائمشهر و بازی با ایرانجوان در بوشهر در هفته های دهم و یازدهم متحمل شکست شد به طوری که با این دو شکست تیم نساجی از رده دهم به رده هفدهم جدول سقوط کرد.
تیم فوتبال نساجی مازندران هم اکنون با کسب ۱۰ امتیاز از ۱۱ بازی در رده های انتهایی جدول رقابت های فوتبان جام آزادگان قرار دارد.
مدیر روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران تصمیم مدیرعامل مبنی برجریمه بازیکنان و کادر فنی را به دلیل دو شکست پیاپی اخیر تائید کرد و این کار را شوکی برای تیمش دانست.
ستاری معتقد است تیم نساجی بازی سازی خوبی را در زمین انجام می دهد، ولی نمی تواند از موقعیت های خوبش در بازی برای کسب امتیاز استفاده کند و نیاز به بازیکن فرصت طلبی دارد که بتواند از این موقعیت ها استفاده کند.
دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی مازندران نمایندگان این استان در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول آزادگان هستند که تیم خونه به خونه از ۱۱ بازی گذشته اش با ۲۱ امتیاز در رده سوم و نساجی با ۱۰ امتیاز در رده هفدهم قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *