بازیکنان عمران شهرداری انگیزه پیروزی داشتند

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال ساری گفت: بازیکنان تیم والیبال عمران شهرداری ساری برای برد انگیزه خوبی داشتند.

والیبال

 

کریم اکبری  با اشاره به برد تیم عمران شهرداری ساری در لیگ کشور اظهار کرد: بازیکنان جوان تیم عمران شهرداری ساری برای یک برد ارزشمند در این مسابقه حاضر شدند.

وی با بیان اینکه تیم عمران شهرداری ساری می‌تواند یکی از مدعیان گروه باشد، افزود: در هفته نخست لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور تیم عمران شهرداری ساری مقابل مهمان سفیر گیلان با نتیجه سه بر یک پیروز شد.

رئیس هیئت والیبال ساری گفت: این بازی که در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد، که پس از سال‌ها حضوری نماینده‌ای از مرکز استان در سطح نخست والیبال کشور بودیم و به نوعی استقبال خوبی از این بازی صورت گرفت.

‌اکبری تصریح کرد: گیم نخست این دیدار با توجه حساسیت تیم مهمان سفیر گیلان برد، ولی در سه ست دیگر تیم عمران شهرداری ساری با حمایت تماشاگرانش موفق شد مهمان خود را با شکست بدرقه کند.

وی تیم سفیر گیلان را یکی از تیم‌های خوب این دوره دانست و یادآور شد: این تیم نیز در برابر تیم ساری بازی قابل قبولی به ویژه در گیم نخست انجام داد.

رئیس هیئت والیبال ساری با اشاره به اینکه سه تیم از مازندران در یک گروه جای دارند، افزود: لیگ دسته یک والیبال کشور در چهار گروه برگزار و تیم‌های عمران شهرداری ساری، کاله جوان آمل، بابلسر، سفیر گیلان و آق‌قلا در یک گروه به صورت رفت و برگشت بازی می‌کنند تا دو تیم برتر راهی مرحله دوم شوند.

اکبری خاطرنشان کرد: بازیکنان جوان عمران شهرداری ساری برای صعود تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو