بازیکنان با غیرتی در اختیار داریم / لیگ والیبال هرسال بدتر می‌شود

نسیم ورزش : سرمربی تیم والیبال بانوان توپکا درباره بازی با پیکان گفت: بازیکنان با غیرتی در اختیار داریم و با آنالیز حریف به دنبال ارائه عملکرد قابل قبول هستیم.
بازیکنان با غیرتی در اختیار داریم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تریاضی درباره پیروزی مقابل مبنا تجارت کاسپین در هفته دوم مسابقات گفت: بازی خوبی بود. به دلیل اینکه تازه یک هفته است که هدایت تیم را بر عهده گرفته‌ام، ناهماهنگی هایی در تیم وجود دارد. سعی می کنیم در زمان فشرده بتوانیم بازیکنان را به هماهنگی مطلوبی برسانیم. در بازی مقابل کاسپین از بی تجربگی بازیکنان این تیم استفاده کردیم و توانستیم پیروز میدان باشیم.

وی افزود: ۷۰ درصد بازیکنان تیم ما بومی هستند و تنها ۳۰ درصد آنها بازیکنان میهمان می باشند. تیم جوانی داریم. بازیکنان ما آینده دار هستند به شرط اینکه به آنها فرصت داده شود. در کل بازی خوبی ارائه کردیم. تنها در ست سوم، تیم کاسپین با انگیزه تر عمل کرد و ما این ست را واگذار کردیم. در ست چهارم به خود آمدیم و توانستیم با نتیجه سه بر یک پیروز شویم.

شهرزاد ریاضی درباره سطح کیفی رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان اظهار داشت: ۶ تیم در مسابقات حضور دارند که این تعداد، هیچ انگیزه ای برای بازیکنان جوان به وجود نمی آورند. چرا که دو تیم پیکان و ذوب آهن هر ساله بهترین بازیکنان را در اختیار دارند و هر سال نیز تسویه حساب می کنند. سایر تیم ها نیز ممکن است تنها یک سال در رقابت‌ها باقی بمانند و سال آینده دیگر خبری از آنها نباشد. تا زمانی که به صورت ریشه ای به این قضایا نگاه نشود هر ساله شرایط رقابت های لیگ برتر بانوان بدتر می شود چرا که خروجی نداریم.

ریاضی درباره بازی هفته آینده مقابل تیم پیکان گفت: در هفته سوم رقابت ها با تیم پیکان رقابت خواهیم داشت. تمام سعی خود را به کار خواهیم گرفت. بازیکنان با غیرتی داریم و سعی می کنیم با آنالیز تیم حریف، عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم. به هر حال تیم پیکان چندین ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده اما تیم توپکا تنها دو هفته تمرین داشته است.

سرمربی تیم توپکای بابلسر در خاتمه اظهار داشت: برخلاف سال‌های گذشته که تیم های مازندرانی در پرداخت قراردادها بدقولی می کردند اما امسال با سیاست مدیرعامل باشگاه، بازیکنان ۳۰ درصد مبلغ قراردادهای خود را دریافت کرده اند و شاید تیم توپکا دومین تیمی باشد که تا به امروز بخشی از قرارداد خود را با بازیکنان تسویه کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو