بازیکنان استقلال با دستور وینفرد شفر ممنوع المصاحبه شدند

نسیم ورزش : طبق اعلام مدیرعامل باشگاه استقلال، بازیکنان این تیم با دستور وینفرد شفر ممنوع المصاحبه شدند.

 

با دستور وینفرد شفر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، امروز چهارشنبه و پس از اولین حضور وینفرد شفر آلمانی در تمرین استقلال، وی به همراه مدیرعامل باشگاه به رختکن بازیکنان رفت تا مراسم معارفه او برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن خوشامدگویی به شفر از بازیکنان خواست گذشته را فراموش کرده و روزهای بد را دیگر به یاد نیاورند.

وی تاکید کرد: هر چه بوده به تاریخ پیوسته است و دیگر نمی خواهیم این اتفاقات تلخ دوباره در استقلال تکرار شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: هواداران نگران تیم هستند و من از شما می خواهم با بازی های خوب و پیروزی هایی که به دست می آورید، این نگرانی را برطرف کنید.

همچنین شفر هم گفت: خوشحالم که در جمع شما هستم و امیدوارم بتوانیم مدت های زیادی با یکدیگر باشیم، دل هواداران استقلال را شاد کنیم و روزهای خوبی را کنار هم بگذرانیم.

وی تاکید کرد: کار ما تمرین، تمرین و تمرین است و آنقدر باید در این راه ممارست از خود نشان دهیم تا بتوانیم یک تیم ایده آل شده و با حمایت یار دوازدهم، روزهای خوبی را داشته باشیم.

شفر هنگام حضور در رختکن استقلال با تمام بازیکنان تیم دست داد و حتی با جابر انصاری مهاجم آبی پوشان به خاطر پوشیدن لباس گرم شوخی کرد!

همچنین افتخاری در پاسخ به درخواست خبرنگاران برای صحبت با شفر در تمرین گفت که سرمربی استقلال خودش در رختکن از بازیکنان خواسته است مصاحبه نکنند و فکر و تمرکزشان روی تمرین باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو