بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸؛ تیم والیبال نشسته بانوان نایب قهرمان شد

نسیم ورزش : تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران امروز (پنجشنبه) در فینال بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با قبول شکست سه بر صفر مقابل چین، در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد.

بازیهای پاراآسیایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تتیم بانوان ایران این دیدار را با نتایج ۲۵ بر ۱۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۶ به چین واگذار کرد.
ست نخست این بازی با امتیازگیری چین آغاز شد و آنها توانستند ۸ بر ۴ پیش بیفتند و اولین وقت استراحت فنی به نام این تیم ثبت شد. در ادامه این ست، باز چین بود که به امتیاز ۱۲ رسید و این موضوع باعث شد سلیمانی سرمربی تیم ایران تقاضای وقت استراحت فنی کند، اما در نهایت حریف با سرویس های مختلف توانست ۲۵ بر ۱۳ به پیروزی برسد.
در ست دوم نیز چین در امتیازگیری نسبت به بانوان والیبال نشسته ایران عملکرد بهتری داشت و ۱۴ بر ۸ از شاگردان سلیمانی پیشی گرفت و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود تیم چین به پایان رسید.
اما در ابتدای ست سوم این دیدار شاگردان سلیمانی توانستند رقابت پایاپایی را با چین داشته باشند اما حریف باز هم توانست اختلاف امتیاز خودش را با ملی پوشان ایران بیشتر کند و ۱۴ بر ۷ پیش افتد. ایران در نهایت این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ واگذار کرد تا تیم چین در ست شماری ۳ بر صفر پیروز شود و ملی پوشان کشورمان بعد از این تیم در جایگاه نایب قهرمانی قرار گرفتند و موفق به کسب مدال نقره این دوره از بازی های پارا آسیایی جاکارتا شدند.

*بانوان گلبالیست از صعود به فینال بازماندند
ظهر امروز (پنجشنبه) به وقت محلی، تیم گلبال ایران به مصاف تیم قدرتمند چین رفت که این بازی با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع چینی ها به پایان رسید.
تیم ایران در بازی بعدی برای کسب عنوان سومی با برنده بازی تیم تایلند و کره به رقابت خواهد پرداخت.
سومین دوره بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ در روزهای ۱۴ تا ۲۱ مهر با حضور ۲ هزار ۸۸۰ ورزشکار از ۴۱ کشور در ۱۸ رشته ورزشی به میزبانی جاکارتا برگزار می شود.
ایران با ۲۰۹ ورزشکار و در ۱۳ رشته ورزشی در این دوره از رقابت ها شرکت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو