بازگشت کاروان ورزش تالاسمی مازندران با ۷ مدال از مسابقات کشوری

نسیم ورزش : کاروان ورزش تالاسمی مازندران در مسابقات کشوری بیماران خاص که به میزبانی جزیره کیش برگزار شد، با کسب ۷ مدال یکشنبه شب به استان باز گشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سومین دوره مسابقات قهرمانی ورزشکاران تالاسمی کشور از ۸ تا ۱۲ آبان با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار از ۳۰ استان و در ۷ رشته ورزشی برگزار شد که در نهایت تیم مردان مازندران پس از تیم استان‌های اصفهان و خوزستان بر سکوی سوم ایستاد.
این مسابقات در دو رده سنی بالای ۳۰ سال و زیر ۳۰ سال مردان و زنان و در رشته‌های بدمینتون، دارت، شنا، شطرنج، تنیس روی میز، تیراندازی و پتانک برگزار شد.
رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای مازندران گفت: پس از برگزاری ۲ روز رقابت در هفته رشته ورزشی، ورزشکاران تالاسمی مازندران توانستند ۳ مدال طلا، یک مدال نقره و ۲ مدال برنز به دست بیاورند.
ابراهیم کیایی افزود: راضیه دهقانی در رده سنی بالای ۳۰ سال مدال طلای ماده آزاد رشته شنا را کسب کرد، سعید کهنسال نیز در همین رده سنی مدال طلای ماده آزاد و مدال نقره شنای قورباغه را به دست آورد.
وی با اعلام این که در شطرنج بالای ۳۰ سال سیده فاطمه میرباقری بر سکوی نخست ایستاد، گفت: مجید دیرنده نیز در رده سنی بالای ۳۰ سال مدال طلای بدمینتون را تصاحب کرد.
کیایی افزود: در تنیس روی میز زیر ۳۰ سال ابوالفضل امین تیموری به مقام سوم رسید و حسین علینژاد در رشته دارت گروه سنی بالای ۳۰ سال مدال برنز گرفت.
وی با قدردانی از همه حامیان مالی اعزام این کاروان ورزشی به مسابقات کشوری، گفت: در این دوره از مسابقات، ۱۷ ورزشکار از مازندران با سرپرستی فاطمه بهرامی و به مربیگری امید جمشیدی آلاشتی، سید جواد قاسمی، سیده کژال میره بیگی، رضا بهرامی، سمانه ولیپور، سلیمان ایزدی و الهام رضوی شریفی حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو