بازگشت پلنگ جویبار به تشک بعد از ۲ سال

نسیم ورزش : بازگشت پلنگ جویبار به تشک بعد از ۲ سال / کشتی گیر ۳۴ ساله و جویباری امروز بعد از ۲ سال به تشک کشتی برمی گردد.

 

بازگشت پلنگ جویبار

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ رضا یزدانی معروف به پلنگ جویبار که در المپیک ۲۰۱۶ نتوانست به آرزوی دیرینه خود کسب مدال در المپیک دست پیدا کند، بعد از این رقابت ها چند بار زیر تیغ جراحی رفت و مدت زیادی نتوانست به کشتی برگردد.

با اینکه یزدانی خودش را برای انتخابی تیم ملی در سال ۹۷ آماده کرده بود، مصدومیت جزیی و البته فوت پدربزرگش باعث شد این رقابت ها را از دست بدهد. او انتظار داشت شورای فنی یک فرصت دیگر برایش فراهم کند؛ اما چنین اتفاقی رخ نداد.

حالا بعد از پایان بازی های آسیایی بار دیگر فدراسیون کشتی بازگشت او به تیم ملی را منوط به حضور در تورنمنت های خارجی و عملکرد موفق دانسته است؛ اما آنطور که پیداست یزدانی می خواهد بدون قید و شرط به ترکیب تیم ملی برسد.

با وجود اینکه بازگشت پلنگ جویبار به تیم ملی پیچیده شده، او امروز بعد از حدود ۲ سال دوری به تشک کشتی بازمی گردد. رضا یزدانی قرار است در ترکیب تیم بهشهر مازندران در چارچوب لیگ برتر کشتی به مبارزه حریفان برود.

باید دید این بازگشت موفقیت آمیز خواهد بود و می تواند فرصتی برای رسیدن او به تیم ملی باشد یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو