بازگشت فوتبال آمل با آراد بهمن به سطح اول فوتبال کشور

 

نسیم ورزش: فوتبال شهرستان آمل پس از غیبت دو ساله از فوتبال باشگاهی در سطح کشور که با تیم پیام صنعت این شهرستان در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور تجربه کرده بود، اکنون همه نگاه های فوتبال دوستان این شهرستان به تیم آراد بهمن در رقابتهای لیگ دسته یک امیدهای کشور معطوف شده است.

تیم فوتبال داماش گیلان مقابل نفت مسجد سلیمان حاضر نشد

تیم آراد بهمن آمل پس از پنج سال فعالیت در سطح تیم های پایه، سال گذشته با قهرمانی در رقابتهای لیگ دسته دوم امیدهای کشور جواز حضور در رقابتهای فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک امیدهای کشور را کسب کرد.
فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور با حضور۲۳ تیم از روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه آغاز می شود. مازندران با شش تیم بیشترین تعداد تیم های شرکت کننده درمسابقات لیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشور را دارا است.
تیم آراد بهمن آمل که در گروه یک این مسابقات با تیم های مدعی ‘ گسترش فولاد تبریز، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، شهرداری اردبیل، بعثت کرمانشاه وداروسازی وتاک همگروه است، در هفته نخست این مسابقات در دربی مازنی ها در آمل میزبان تیم وتاک ساری است.
دیدار این دو تیم روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه در ورزشگاه شهدای لیتکوه آمل برگزار می شود.
سرمربی تیم فوتبال آراد بهمن آمل روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران این شهرستان شرکت کرد وپاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
مهرداد حبیبی گفت: تیم آراد بهمن در گروه سختی قرار گرفته و تیم های اسم و رسم داری در این گروه که حتی سابقه لیگ برتری دارند، هم گروه شده است.
وی ادامه داد: تیم ما اول سال حضور خود در لیگ دسته یک امیدهای کشور را تجربه می کند و سعی خواهیم کرد در رقابتهای امسال بهترین عملکرد خود را دراین رقابتها داشته باشیم.
سرمربی تیم آراد بهمن آمل با بیان اینکه این تیم پشتوانه کسب مقام قهرمانی در لیگ های مازندران ، دسته سوم ودوم امیدهای کشور و تجربه خوبی از این مسابقات در لیگ دسته یک کشور حضور پیدا کرده است، تصریح کرد: پس صعود تیم آراد بهمن آمل به مسابقات لیگ دسته یک کشور، از تیرماه امسال اقدام به تست گیری از بازیکنان مستعد درسطح مازندران را انجام دادیم و دراین مدت بازیکنان مستعد را جذب کردیم که حداقل ۷۰درصد این بازیکنان آملی وبقیه از شهرهای بابل، چمستان ، محمودآباد و نور ونوشهر هستند.
حبیبی افزود: از ۲۰ روز قبل که گروه بندی وحریفان تیم آرادبهمن آمل مشخص شده، برنامه تمرینی خوبی را برای بازیکنان این تیم گذاشتیم و خوشبختانه بازیکنان تیم اکنون به مرز آمادگی خوبی را برای بازی ها رسیدند.
وی ادامه داد: دو بازی آغاز لیگ را در آمل میزبان هستیم و تمام تلاشمان بر این است که شش امتیاز دو بازی خانگی را کسب کنیم چرا که جمع کردن امیتازهای آغاز لیگ تاثیر زیادی در ادامه مسابقات خواهد داشت.
سرمربی تیم آراد بهمن آمل، با بیان اینکه به لحاظ فنی ونفرات تیم ما اکنون مشکلی در لیگ ندارد و تمام تلاش خود را در مسابقات انجام خواهد داد، افزود: مشکل اصلی این تیم نداشتن زمین تمرینی برای تیم هست.
حبیبی گفت: به علت خرابی ونیمه کاره بودن تنها ورزشگاه شهرستان آمل، بازیهای امسال تیم در ورزشگاه شهدای لیتکوه برگزار خواهد شد که درمقایسه با تیم های این گروه از کمترین امکانات اولیه برخوردار است.
وی اضافه کرد: درچند روز اخیر وبه علت اینکه زمین مسابقه آسیبی نبیند مجبور شدیم در سالن تمرینی کنیم که این امر دارای مشکلات زیادی برای بازیکنان به وجود آورده است.
سرمربی تیم آراد بهمن آمل ، با بیان اینکه مالک این تیم شخص نیست وبه همراه مردم این شهر تعلق دارد، ابرازامیدواری کرد: مسئولان شهرستان باید بیشتر به تنها تیم فوتبال این شهرستان که در رقابتهای لیگ دسته یک کشور شرکت کرده، حمایت همه جانبه ای داشته باشند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال آراد بهمن آمل درحالی نخستین سال حضور خود در لیگ دسته یک امیدهای کشور را تجربه می کند که تا پیش از این تیم پیام صنعت آمل پس از سه سال فعالیت حضور در رقابتهای لیگ دسته سوم، ودوم باشگاه های کشور را تجربه کرده بود.
اختلافات برخی اعضای هیات مدیره تیم فوتبال پیام صنعت آمل ونیز مشکلات مالی برای حضور در مسابقات باعث شد تا این تیم به یک باره منحل و امتیاز آن نیز فروخته شد تا آمل از حضور در فوتبال کشوری محروم شود.
حضور تیم آراد بهمن آمل در رقابتهای لیگ دسته یک امیدهای کشور و درخشش این تیم در رقابتهای لیگ دسته دوم ، جرقه های فوتبالی را دوباره در میان ورزش دوستان آملی زد.مهدی غلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *