بازهم هدایتی به داد سپیدرود رسید

سپیدرود اما در چند هفته اخیر با کمک حسین هدایتی، به شکل مقطعی از آن بحران شدید خارج شده و صدرنشینی را نیز حفظ کرده است. دیروز قسط دوم از کمک‌های حسین هدایتی به سپیدرود رسید و علی نظرمحمدی خوشحال است که با کمک هدایتی بخشی از مشکلات بازیکنانش حل شده است.
سرمربی سپیدرود در این‌ باره می‌گوید: «آقای هدایتی دوباره کمک چشمگیری را برای سپیدرود در نظر گرفتند و من از طرف همکارانم و بازیکنان سپیدرود از ایشان تشکر می‌کنم. آقای هدایتی به خاطر علاقه‌ای که به باشگاه ریشه‌دار سپیدرود و تماشاگران فوتبال رشت دارند، همراه و یار ما بودند و اگر روزی به ورزشگاه شهر رشت بیایند، خواهند دید که تماشاگران سپیدرود چقدر قدرشناس هستند. من ادامه صدرنشینی سپیدرود را مدیون این همراهی آقای هدایتی هستم و امیدورام با نتایج خوب بتوانیم به راه سختی که پیش رو داریم ادامه بدهیم.»

نظرمحمدی سپس به شرایط تیم سپیدرود اشاره می‌کند: «باید از شهردار محترم شهر رشت، دکتر ثابت قدم تشکر کنم که سپیدرود را تنها نگذاشته‌اند و همواره برای این تیم دغدغه داشتند و اهمیت اجتماعی سپیدرود را در شهر رشت می‌شناسند. سپیدرود در این هفته جلسات سرنوشت‌سازی دارد و امیدوارم خبرهای خوبی برای هواداران داشته باشیم. آقای الماسخاله، رییس هیات فوتبال گیلان، پیگیر مسائل مدیریتی سپیدرود هستند و تلاش می‌کنند تا مشکلات به شکل ریشه‌ای حل شود.»

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو