بازهم ظلم فدراسیون کشتی علیه مربیان مازندرانی؟!

 

نسیم ورزش/ شعبان وفایی نژاد: تیم منتخب کشتی مازندران در مسابقات قهرمانی کشتی کشور با برتری مطلق به عنوان نخست این مسابقات دست یافت که پس از پایان این مسابقات فدراسیون کشتی و کادر فنی و نفرات تیم ملی را برای حضور در پیکارهای جایزه بزرگ با کد معرفی کردند که در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری – در ۶۱ ایمان صادقی – در ۶۵ مسعود اسماعیل پور – در ۹۷ رضا یزدانی ، محمد حسین محمدیان و عباس طهان و در ۱۲۰ کیلوگرم کمیل قاسمی را معرفی کردند که از ۱۱ تن کشتی گیر دعوت شده ، ۷ تن از آنها را دلاوران مازندرانی تشکیل می دهند اما برای معرفی مربیان اعزامی تیم ملی به مسابقات باکو از وجود رضا لایق از قزوین که هیچ کشتی گیری از این استان حضور ندارد. علامت سوال

 علی اکبر دودانگه که هیچ یک از این نفرات شاگرد او از تهران نیستند یا امیر توکلیان از خراسان که هیچ کشتی گیر خراسانی در تیم ملی حضور ندارد همچون مسابقات دو سال گذشته قهرمانی جهان و آسیا به عنوان کادر فنی و مربیان استفاده خواهد کرد .

علی بیات سرپرست مادام العمر و رسول خادم که هم رئیس فدراسیون و هم رئیس شورای فنی و سرمربی تیم ملی است در این مسابقات تشریف دارند ! اما از نام هیچ یک از مربیان مازندرانی در این مسابقات خبری نخواهد بود ؛ براستی آیا عدالت بر مربیان مازندران لحاظ شده است یا ظلم آشکارا و مطلق فدراسیون بر زحمتکشان کشتی مازندران و کشورمان استمرار دارد ؟ البته در کشتی فرنگی هم نامی از مربیان مازندرانی برای اعزام به این مسابقات وجود ندارد که این مسئله را نیز قابل تأمل می دانیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *