بازسازی ورزشگاه قائمشهر از سر گرفته می شود

نسیم ورزش : بازسازی ورزشگاه قائمشهر از سر گرفته می شود / معاون عمرانی استاندار مازندران گفت که بازسازی ضلع شرقی جایگاه تماشاگران ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با وجود این که استادیوم تحویل سازمان لیگ شده ، از سر گرفته می شود.

بازسازی ورزشگاه قائمشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ علی نبیان افزود : ضلع شرقی جایگاه با پنج هزار ظرفیت تا پیش از هفته سوم رقابت های لیگ برتر و میزبانی نساجی قائمشهر از استقلال تهران تکمیل و بهره برداری خواهد شد.
وی گفت : با تکمیل این بخش از جایگاه ، ظرفیت ورزشگاه قائمشهر محل دیدار خانگی نساجی به بیش از ۱۵ هزار نفر می رسد.
بازسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از اردیبهشت ماه امسال و به محض پایان لیگ فوتبال دسته یک و راهیابی نساجی به لیگ برتر آغاز شد.
این ورزشگاه که تا پیش از بازسازی ۶ هزار نفر ظرفیت داشت ، با بازسازی بخشی از جایگاه تماشاگران ظرفیت آن برای بازی نخست نساجی به ۱۲ هزار نفر رسید که برای تماشاگران انبوه نساجی در بازی نخست کافی نبود و دستکم هفت هزار نفر بیرون ورزشگاه مسابقه این تیم با ذوب آهن اصفهان را پنجشنبه شب تماشا کردند .
معاون استاندار مازندران گفت : در کمتر از ۳ ماه حدود ۹۰ درصد از فرایند بازسازی و نوسازی به خصوص تجهیزات و تاسیسات ورزشگاهی شامل چهار برج نوری، اسکوربورد انجام شد و این پروژه به نخستین دیدار نساجی در لیگ برتر رسید.
نبیان افزود : کار اجرایی مرمت و بازسازی اندک زمان پس از اتمام رقابت های لیگ یک شروع شد و به نظر می رسد با کارهای اجرایی انجام شده، رکود ورزشگاه سازی سطح کشور از سوی مازندران شکسته شد و دولت نیز تمام قد حمایت مالی از این پروژه داشت.
*** اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت که برای نصب تجهیزات ورزشگاهی و بازسازی استادیوم شهید وطنی قائمشهر حدود ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت اختصاص یافت.
بنیان افزود : برای سرعت بخشی کار پنج پیمانکار دست به کار شدند تا این ورزشگاه به عنوان مطالبه شهروندان قائمشهری و ورزش دوستان مازندران به بازی های لیگ برتر برسد و این برنامه نیز محقق شد.
با تکمیل ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر مازندران صاحب سومین استادیوم استاندارد سازمان لیگ برتر فوتبال ایران شد و از این پس می تواند رقابت های ملی را میزبانی کند.
نخستین دیدار نساجی قائمشهر در لیگ برتر چهارم مرداد ماه سال جاری ( هفته گذشته) در استادیوم شهید وطنی برابر ذوب آهن انجام شد و نساجی این دیدار خانگی را با تک گل دقیقه ۱۵ بازیکن برزیلی به حریفش اصفهانی خود واگذار کرد.
نساجی قائمشهر پس از ۲۵ سال دوری از سطح اول فوتبال کشور سال گذشته با گل شماری توانست خود را به لیگ برتر باشگاه های ایران برساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو