بازدید جنکوک نایب رئیس هندبال استان از آسایشگاه جانبازان و پارک موزه دفاع مقدس

نسیم ورزش:  به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر مهسا جنکوک نایب رئیس هیات هندبال مازندران با اعضای این هیات از مرکز آسایشگاه جانبازان و پارک موزه دفاع مقدس استان مازندران در شهرستان ساری بازدید بعمل آوردند .

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، نایب رئیس هیات هندبال مازندران در جمع خبرنگاران در این بازدید ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت با تلاش جوانان و مردم شهید پرور ایران اسلامی انقلابی بزرگ به وقوع پیوست.

جنکوک تصریح کرد: هیات هندبال مازندران به منظور اجرای برنامه های فرهنگی در ایام دهه فجر حضور در آسایشگاه جانبازان و پارک موزه دفاع مقدس را در دستور کار خود قرار داد.

وی با بیان اینکه بانوان هندبال مازندران برای ادای احترام به مقام شامخ جانبازان عزیز و گرامیداشت ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان به این آسایشگاه حضور بعمل رساندند.

نایب رئیس هندبال مازندران خاطرنشان کرد : فعالیت های فرهنگی در الویت فعالیت های هندبال مازندران قرار دارد.

لازم به ذکر است شیرعامل مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران در این بازدید اعضای هیات هندبال استان را همراهی کرد.

همچنین در این بازدید بهاره مهدوی سرپرست کمیته داوران هیات هندبال مازندران و عطیه جبلی و میترا راعی از داوران بانوان هندبال حضور داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو