بازدید مسئول اداره ورزش و جوانان وسرپرست سازمان بسیج ورزشکاران شهرستان محمودآباد از اردوی تیم ملی ووکوتورین

مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان وسرپرست سازمان بسیج ورزشکاران شهرستان محمودآباد از اردوی تیم ملی ووکوتورین بازید کردند . 

 

 اردوی تیم ملی ووکوتورین

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  جمعی از مسئولان ورزشی شهرستان از اردوی تیم ملی ووکوتورین جمهوری اسلامی ایران که درسرخ رود درحال برگزاری است بازدید کردند.
 اولین مرحله اردوی  آماده سازی تیم ملی ووکوتورین  به منظور حضور در رقابتهای المپیک ساحلی آسیا ویتنام در سالن شهدا سرخ رود در حال برگزاری است که بنا بر هماهنگی های صورت گرفته از سوی روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد و به منظور آشنایی با روند آماده سازی ورزشکاران و ارتقاء روحیه و انگیزه نفرات اعزامی به مسابقات المپیک ساحلی، ابراهیم زاده مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان سرخ رود، تورانی سرپرست سازمان بسیج ورزشکاران ،عزیزی فرمانده حوزه ۰۴ و دیگر همراهان از نحوه ی  آماده سازی این نفرات بازدید کردند.
صابر اکبرزاده سرپرست هیدت ورزشهای رزمی استان و سرمربی تیم ملی ووکوتورین  در این بازدید ضمن قدردانی از حضور مسئولان ورزش در مکان برگزاری اردوی تمرینی ،گفت: با برگزاری چند دوره اردوی آماده سازی،ورزشکاران اعزامی ووکوتورین  هم اکنون  در سطح امادگی نسبتاً خوبی قرار دارند که با  طبق برنامه زمانبندی که در پیش گرفتیم و برگزاری چندین مرحله اردو نفرات به بالاترین سطح آمادگی و بهره برداری از تجربیات برترین مربیان داخلی، راهی مکان برگزاری رقابتهای المپیک ساحلی آسیا می شوند.
در حالی این رقابتها  از اوایل مهرماه در ویتنام برگزار می شود که کاروان ورزشی ایران حدود ۲۰ رشته ورزشی اعزام میکند و تیم ملی ووکوتورین جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی توانست ۶ سهمیه بازیهای ساحلی آسیا را کسب کند شرکت خواهد داشت  که دو ورزشکار و دو مربی از مازندران این تیم را همراهی میکنند .
آقایان حسین یزدانی و سید محسن غلامی  ورزشکاران و صابر اکبرزاده و مهرداد رجبی مربیان تیم هستند مربی بدنساز تیم نیز آقای نوذری میباشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *