بازدید مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت از اماکن ورزشی بابلسر

دکتر رحمت اله قلی پور مشاور وزیر و مدیرکل توسعه منابع انسانی بهمراه هاشمی معاون با کارکنان ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای بابلسر و فریدون‌کنار در محل اداره ورزش و جوانان بابلسر نشست صمیمی برگزارنمودند .

دکتر رحمت اله قلی پور
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این جلسه که آقای حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران ،محمدی معاون اداره کل و جمعی از مسئولین ستادی ورزش و جوانان استان نیز حضور داشتند .
در ابتدا اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی ،به حضور ۱۳ نفره ورزشکاران مازندرانی در قالب کاروان جمهوری اسلامی ایران به مسابقات المپیک ریو۲۰۱۶ اشاره و با عرض خسته نباشید و دست مریزاد به مجموعه توانمند ورزش استان ابراز امیدواری کرد که همچون المپیک قبلی مدال آوری خوبی رو از این آوردگاه برای ایران اسلامی نصیب دلاور مردان مازنی گردد.
پهلوان در ادامه خلاصه ای از اوضاع و احوال ورزش و جوانان بابلسر و استراتژی و راهبردهای مربوطه در حوزه های مختلف ارائه داد. سپس سرپرستان اداره ورزش و جوانان فریدونکنار و بهنمیر نیز از حوزه های تحت سرپرستی گزارشاتی به صمع و نظر حاضرین داشتند.
حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز به تشریح وضعیت اعتبارات و فعالیت های صورت گرفته با توجه به محدودیت اعتباری در زمینه های عمرانی و رفاهی کارکنان استان پرداخت و ابراز امیدواری کرد وضعیت رفاهی و معیشتی کارکنان با پیگیری‌هایی که صورت خواهد گرفت ارتقا خواهد یافت.
قلی پور مشاور وزیر نیز در این جلسه از تلاش‌های صورت گرفته در مجموعه استان مازندران تشکر و اشاره کرد که تمام تلاش وزارت ورزش و جوانان با اصل هدف قرار دادن اولویت های ورزش همگانی و قهرمانی رسیدگی به امور رفاهی و حقوقی کارکنان بوده و ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و پیمانی اقدامات خوبی انجام گیرد.

گفتنی است در این جلسه چند تن از کارکنان به ایراد نقطه نظر خویش پرداخته و در پایان از سوئیت های در حال بهسازی شهرستان بابلسر بازدید بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *