بازدید رییس فدراسیون اسکواش ایران ازنخستین کورت شیشه ای شمال کشور در آمل

نسیم ورزش: رییس فدراسیون اسکواش ایران به همراه دبیراین فدراسیون ومسئولان ورزش مازندران وشهرستان آمل از نخستین کورت شیشه ای شمال کشور که توسط شهرداری آمل در این شهر درحال ساخت است ، بازدید کردند.بازدید رییس فدراسیون اسکواش ایران ازنخستین کورت شیشه ای شمال کشور در آمل

دراین بازدید مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش ایران از نزدیک در جریان روند نخستین کورت شیشه ای که تنها نمونه آن در شمال کشور در پارک جدید فجر در بلوار شیخ فضل اله نوری آمل بهمن ماه سال ۹۳ توسط شهرداری آمل ساخته و تحویل هیات اسکواش آمل شده بود، آشنا شد.

مسعود سیلمانی، در این بازدید از اهتمام جدی شورای اسلامی شهر آمل و شهرداری این شهر برای اقدام داوطلبانه در ساخت کورت اسکواش در این شهر قدردانی کرد.

وی دراین بازدید گفت: ورزش اسکواش باید روند توسعه ای در ایران داشته باشد و درتحقق این مهم همه مجموعه دولتی وغیر دولتی باید با هم در تعامل وهمکاری باشند.

دی ماه سال۹۳ نیز وزیرجهان یوسف زهی مربی پاکستانی و بنیانگذار اسکواش ایران هم از نخستین کورت شیشه ای شمال کشور که توسط شهرداری آمل در حال ساخت بود، بازدید کرد.

نخستین کورت شیشه ای اسکواش در شهرستان آمل که در سطح شمال کشور نمونه ندارد، در مدت ۱۵ روز کاری و با حدود ۵۰۰میلیون ریال اعتبار در پارک بزرگ فجر در بلوار شیخ فضل اله نوری آمل توسط شهرداری آمل ساخته شد و درششم بهمن ماه سال۹۳ با حضور ربیع فلاح استاندارمازندران افتتاح شده بود.

این کورت شیشه ای اسکواش در ابعاد استاندارد بین المللی طراحی واجرا شده و برای بهره برداری تحویل هیات اسکواش شهرستان آمل ومازندران شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *