بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از تمرین فرنگی کاران ایران در ریو

رئیس کمیته ملی المپیک ایران با حضور در سالن تمرین مسابقات کشتی بازی های المپیک از تمرین فرنگی کاران کشورمان بازدید کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیمورزش ، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان ساعت ١٠ صبح امروز به وقت ریو، در اولین مرحله تمرین گروهی اعضای تیم ملی کشتی فرنگی ایران که در سالن تمرینی المپیک پارک، محل برپایی مسابقات کشتی سی و یکمین دوره بازیهای المپیک برگزار می شود، بازدید بعمل آورد.
هاشمی در این دیدار ضمن بازدید از تمرین تیم، با محمد بنا و اعضای کادر فنی تیم ملی در خصوص وضعیت آمادگی و شرایط روحی و بدنی فرنگی کاران گفت و گو کرد.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران متشکل از حمید سوریان، امید نوروزی، سعید عبدولی، حبیب الله اخلاقی، قاسم رضایی و بشیر باباجان زاده با سرمربیگری محمد بنا در این بازی ها شرکت می کند.
رقابت های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ ریو از روز ۲۴ مردادماه آغاز می شود و در روز نخست این مسابقات حمید سوریان در وزن ۵۹ کیلوگرم و سعید عبدولی در وزن ۷۵ کیلوگرم برای ایران به روی تشک مبارزه خواهند رفت.
این رقابت ها در مدت سه روز برگزار می شود.
تیم کشتی فرنگی ایران در بازیهای المپیک ۲۰۱۲ لندن برای اولین بار صاحب سه مدال طلا شد.
سی و یکمین دوره بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو با حضور ۱۰ هزار و ۴۴۴ ورزشکار از ۲۰۶ کشور جهان از ۱۵ مرداد ماه آغاز شده و ۳۱ همین ماه به کار خود پایان خواهد داد.
کاروان ورزشی ایران با ۶۳ ورزشکار در این رقابت ها حضور یافته و تا امروز که پنجمین روز این رقابت ها است هنوز مدالی دریافت نکرده است. ایران در هفته دوم رقابت ها شانس کسب مدال دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *