بازدید استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از استادیوم شهید وطنی قائمشهر

نسیم ورزش : استاندار مازندران به اتفاق مدیرکل ورزش و جوانان استان بمنظور آگاهی از آخرین وضعیت عملیات اجرایی استادیوم شهید وطنی در قائمشهر حضور یافتند و این استادیوم را بازدید کردند.

مدیرکل ورزش

 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ دکتر محمد اسلامی استاندار مازندران به اتفاق حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، علی نبیان معاون عمرانی استاندار و مهدی محمدی فرماندار قائمشهر و….. بمنظور آگاهی از آخرین وضعیت چگونگی روند عملیات اجرایی استادیوم شهید وطنی قائمشهر را مورد بازدید خود قرار دادند.
در این بازدید دکتر اسلامی استاندار مازندران ضمن تشکر و خدا قوت به پیمانکاران و کارگران این مجموعه گفت: باید همه تلاش کنیم تا هرچه زودتر استادیم شهید وطنی در اختیار تیم نساجی قرار گیرد و این تیم ریشه دار و باسابقه فوتبال مازندران برای انجام بازی های خانگی در لیگ برتر مشکلی نداشته باشد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان در این بازدید از نشست جلسات مختلف با پیمانکاران این پروژه اشاره نمود و تصریح کرد: تلاش ما در جهت تسریع و تکمیل هر چه زودتر سکوی تماشاگران، روشنایی، اسکوربرد استادیوم شهید وطنی تا آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور است.
حسین زادگان افزود: به دستور استاندار محترم پیگیر بازسازی استادیوم شهید وطنی هستم و کارگران و عوامل اجرایی مشغول فعالیت هستند و کاربازسازی با نیروی انسانی بیشتر در حال انجام است.
 
 
 
 
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو