بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به همراه نمایندگان مردم بابل از پروژه های ورزشی بابل

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه دو نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و رئیس اداره ورزش و جوانان بابل از طرح ها و پروژ های ورزشی این شهرستان بازدید کردند.

54878
حبیب حسین زادگان همراه حجه الاسلام والمسلمین علی اکبر ناصری و حسین نیاز آذری نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و انصار آری رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان از چند پروژه ورزشی این شهرستان بابل بازدید کردند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه مسئولان شهرستان بابل از امکانات رفاهی سالن اختصاصی تیم بسکتبال کاله مازندران، خانه پینگ پنگ نوشاد عالمیان، استخر خصوصی، باشگاه سنگ نوردی، سالن کشتی، مجموعه ورزشی دوومیدانی حیدرکلا، ضمن بازدید قول اعتبار و بودجه لازم با مساعدت مسئولان استانی و شهرستانی به برخی از این پروژه ها داده شد.

همچنین در حین بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از پروژه های ورزشی شهرستان بابل در اقدامی پسندیده با حضور در دفتر حجه الاسلام والمسلمین حاج مجتبی روحانی امام جمعه بابل حضور یافته که ضمن بازگو درباره رفع مشکلات ورزش این شهرستان مطالبی را عنوان کرده و نمایندگان این شهرستان نیز برای برطرف کردن مشکلات ورزش بابل به ویژه ورزش بانوان قول مساعد برای جذب اعتبار و اسپانسر دادند.

در پایان نیز مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان بابل در جلسه اداری شورای شهر بابل حضور یافت و درباره توسعه و رشد ورزش و جوانان این شهرستان تصمیمات خوبی با اعضای شورای شهر گرفته شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو