بازداشت چند فروشنده بلیت در حاشیه دربی ۸۴

نسیم ورزش : مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر گفت: چند فروشنده بلیت توسط مامورین نیروی انتظامی دستگیر شدند.

 

چند فروشنده بلیت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سعید فتاحی در خصوص وضعیت ورزشگاه و فروش بلیت در بازار سیاه گفت: متاسفانه هر چه تلاش می کنیم تا فروش این نوع بلیت از بین برود، اما باز هم تعدادی افراد سودجو اقدام به چنین کاری می کنند و بلیت ها را با قیمت گزاف به مردم می فروشند.

وی افزود: صبح امروز عوامل انتظامی چند نفر را که مسئول فروش بلیت با قیمت های گزاف به مردم بودند، دستگیر کردند و همچنان در پی آن هستند که اگر کسی باز هم اقدام به چنین کار ناشایست کرد، او را بازداشت کنند.

فتاحی در پاسخ به این پرسش که چرا چنین اتفاقی در دیدارهای پرتماشاگر رخ می دهد، توضیح داد: نمی دانم آنها این بلیت ها را از کجا می آورند. ما هر چه تلاش می کنیم تا این فروش بازار سیاه در بازی های حساس از بین برود، اما همچنان این اتفاق رخ می دهد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در پاسخ به این پرسش که امروز هم در ورزشگاه بلیت فروشی شده است، اظهار کرد: چیزی حدود ۵۰۰ بلیت امروز در ورزشگاه فروخته شد آن هم برای کسانی بود که از شهرستان آمده بودند و نتوانسته بودند از طریق سامانه بلیت خریداری کنند.

وی در پایان گفت: امیدوارم فارغ از هر نتیجه ای که به دست می آید مردم شاهد یک بازی خوب باشند و همانطور که با آرامش وارد ورزشگاه شده اند، با آرامش کامل نیز ورزشگاه را ترک کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *