باخت تاریخی ستاره های قاره کهن مقابل تیم منتخب اروپا با حضور نوشاد عالمیان

نسیم ورزش: تیم منتخب تنیس روی میز اروپا به یک برد تاریخی برای ستاره‌های قاره کهن در خاک چین دست یافت.مسابقات پینگ‌پنگ جوانان جام دهه‌فجر آمل پایان یافت

 

دومین رویارویی تیم‌های تنیس روی میز منتخب آسیا و اروپا باز هم با برتری نماینده قاره سبز همراه بود تا این تیم انتقام شکست در دوره قبلی را از حریف بگیرد و به یک برد ارزشمند و تاریخی دست یابد.

 

در این جدال که امروز در حضور ۸۰۰ تماشاگر در سالن «جیانگ‌سو» در شهر «ژانگ جیاگامگ» برگزار شد، تیم منتخب اروپا ۳ بر ۲ منتخب آسیا را شکست داد و جایزه ۶۰ هزار یورویی را از آن خود کرد تا فقط ۴۰ هزار یورو از آن تیم منتخب آسیا شود.

 

در یکی از بازی‌های امروز نوشاد عالمیان، ملی‌پوش کشورمان که دیروز برابر آندره گاسینا شکست خورده بود، برابر رابرت گاردوس قرار گرفت و با حساب ۳ بر صفر و با نتایج ۱۱ بر ۶، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۹ مغلوب شد و برابر نفر ۲۳ رنکینگ جهانی کاری از پیش نبرد.

 

نوشاد در دومین جدال امروز دو تیم به میدان رفت و با باخت او نتیجه کلی ۵ بر ۲ به نفع منتخب اروپا شد. پس از این جدال تانگ پنگ مقابل مارکوس فریتاس ۳ بر ۲ شکست خورد تا منتخب اروپا پیروزی خود در جدال بین قاره ای را قطعی کند.

 

نتایج کامل بازی امروز به شرح زیر است:

 

* یوان چونگ چیه از تیم منتخب آسیا صفر – آندره گاسینا از تیم منتخب اروپا ۳

 

* نوشاد عالمیان از تیم منتخب آسیا صفر – رابرت گاردوس از تیم منتخب اروپا ۳

 

* تانگ پنگ از تیم منتخب آسیا ۲ – مارکوس فریتاس از تیم منتخب اروپا ۳

 

* ما لونگ از تیم منتخب آسیا ۳ – ولادیمیر سامسونوف از تیم منتخب اروپا یک

 

* گائو نینگ از تیم منتخب آسیا ۳ – باستین استگر از تیم منتخب اروپا یک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *