بابل و قائمشهر قهرمان وزنه برداری نوجوانان مازندران شدند

نسیم ورزش: تیم بابل در رده سنی ۱۷ و ۱۸ سال و تیم قائمشهر در رده سنی ۱۹ و ۲۰ سال قهرمان وزنه برداری مازندران شدند.

در مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان تیم های بابل، قائمشهر و ساری در رده سنی ۱۷ و ۱۸ سال و تیم های قائمشهر، ساری و نوشهر نیز در رده های سنی ۱۹ و ۲۰ سال به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

در رده سنی ۱۷ و ۱۸ سال علی اصغر تیرگر از بهنمیر در دسته ۵۶ کیلوگرم، سامان منصوبی از بابلسر در دسته ۶۲ کیلوگرم، امیرحسن سرو از قائمشهر در دسته ۶۹ کیلوگرم، حسین غزالیان از قائمشهر در دسته ۷۷ کیلوگرم، علی درگاهی از قائمشهر در دسته ۸۵ کیلوگرم، حسن مهدی زاده از بابل در دسته ۹۴ کیلوگرم، احسان براری از قائمشهر در دشته ۱۰۵ کیلوگرم و سیدعلی حسینی از بابل در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم به عنوان نفرات برتر اوزان مختلف این مسابقات بودند.

همچنین در رده سنی ۱۹و ۲۰ سال نیز دانیال نیار ایلخانی از نوشهر در دسته ۶۹ کیلوگرم، کیانوش باقری از ساری در دسته ۷۷ کیلوگرم، معین اسکو از آمل دسته ۸۵ کیلوگرم، عارف بخشی از نکا در دسته ۹۴ کیلوگرم، میلاد زمانی از قائمشهر در دسته ۱۰۵ کیلوگرم و امیرحسین فضلی از نوشهر در دسته ۱۰۵+ کیلوگرم با بلند کردن بیشترین وزنه به عنوان نفرات برتر این مسابقات انتخاب شدند.

این مسابقات که با حضور ۱۲ تیم به میزبانی ساری در سالن ورزشی سید رسول حسینی برگزار شد، نفرات برتر در تیم منتخب مازندران برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو