بابلسر میزبان پانزدهمین جشنواره ورزشی بهزیستی کشور

نسیم ورزش : بابلسر میزبان پانزدهمین جشنواره ورزشی بهزیستی کشور/ پانزدهمین دوره جشنواره ورزشی کارکنان بهزیستی کشور با حضور ۱۵۰۰ ورزشکار، و معرفی برترینها در مجتمع شهید عظیمی بابلسر به کار خود پایان داد.

 

بابلسر میزبان پانزدهمین جشنواره ورزشی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسئول امور پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور گفت : پانزدهمین دوره جشنواره ورزشی بهزیستی کشور با هدف ارتقا وضع روحی و انگیزشی و بهبود سلامت جسمی و تشویق عمومی کارکنان و ایجاد رقابت سالم ، در ۵ هفته اردویی ورزشی و با حضور هزارو۵۰۰ ورزشکار از سراسر کشور در بابلسر برگزار شد.

وی افزود : این دوره از مسابقات شامل رشته های فوتسال ، والیبال ، آمادگی جسمانی ، شطرنج ، فوتبال دستی ، دومیدانی ، شنا و تنیس روی میز بوده که درغالب رشته های تیمی و انفرادی آقایان و بانوان برگزار شد.

شاهین امینی تصریح کرد : در خاتمه این مسابقات با جمع بندی مدالهای مختلف رشتهای انفرادی و تیمی ، تیم خراسان رضوی مقام اول کل مسابقات ، تیم استان تهران مقام دوم و تیم مازندران نیز ، مقام سوم را کسب کرد.

مسئول امور پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور در ادامه گفت : یک ویژگی که در این دوره از مسابقات نسبت به دیگر دوره ها وجود داشت پخش مدالها بوده که از ۲۲ استان ۳۱ استان موفق به کسب مدال شدند.

وی افزود : تیم های اول تا سوم اختلاف قهرمانی شان با یک مدال و نقره شماری بوده که اختلاف نزدیک در این دوره از مسابقات نوید بخش رقابت سالم و نشان دهنده سطح کیفیت بالای بازی ها در رکورد شکنی ها بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو