بابلسر میزبان مسابقات کشتی آزاد مازندران

نسیم ورزش : رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر خبر داد: مسابقات کشتی آزاد جوانان مازندران در این شهرستان آغاز شد.

 مسابقات کشتی آزاد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ یاسر ابراهیم زاده با بیان اینکه هم اکنون فینالیست های ۵ وزن نخست این رقابتها مشخص شده است گفت: در روز نخست مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان، ۱۴۳ کشتی گیر در قالب ۳۷ تیم در سالن مرحوم مجدآرا شهرستان بهنمیر به روی تشک رفتند.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر افزود: از اتفاقات نخستین روز این رقابت ها در ۵ وزن اول می توان به شکست امیر پرسته قهرمان جوانان جهان و نفر دوم انتخابی تیم ملی امید در وزن ۵۷کیلوگرم از محمد ابراهیمی و شکست علی اکبر زرودی نفر سوم انتخابی تیم ملی امید و نفر اول اوپن کشور در وزن ۶۵ کیلوگرم از علیرضا اشکیور کشتی گیر بهنمیری اشاره کرد.
ابراهیم زاده با اشاره به اینکه در وزن ۵۷کیلوگرم امیرحسین تقی زاده از رستم کلا و عباس قربانپور از قائم شهر، فینالیست شدند گفت: علیرضا اشکیور از بهنمیر الف و محسن مرادنژاد از زیرآب، دیدار فینال وزن ۶۵ کیلوگرم را برگزار می کنند.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر گفت: در فینال وزن ۷۴کیلوگرم عبدالله شیخ اعظمی از نور و محمد نخودی از سهمیه گیل خواران با هم رقابت کرده و امیرحسین بحری از تنکابن و اشکان عزیزی از آمل برای تعیین قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم به مصاف یکدیگر می روند.
ابراهیم زاده با اشاره به دیدار نهایی وزن ۹۷ کیلوگرم بین علیرضا رکابی از سهمیه گیل خواران و رضا چراغی از ساری برای کسب مدال طلا افزود: دیدارهای فینال و رده بندی پنج وزن نخست ساعت ۱۰ فردا برگزار خواهد شد. همچنین وزن کشی پنج وزن دوم نیز صبح فردا در سالن مجد آرا شهرستان بهنمیر انجام می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو