این گلر را می خواهید نیم میلیارد بدهید!

نسیم ورزش : تیم فوتبال نفت در نقل و انتقالات نیم فصل دروازه بان پرحاشیه و گرانقیمت خود را رد خواهد کرد.

پس از آنکه علیرضا بیرانوند به دلیل گرم نکردن در دیدار نفت و استقلال کنار گذاشته شد، دعوت او به تیم‌ملی و پیام‌هایی که روی اینستاگرامش گذاشت سبب شد تا علیرضا منصوریان دیگر تحت هیچ شرایطی حاضر نباشد بیرانوند را ببخشد.

بیرانوند با اینکه در نفت سکونشین است اما در تیم‌ملی همچنان گلر دوم است و مقابل گوام هم به میدان رفت. حالا با توجه به اتفاقات اخیر یک مقام مسئول در نفت خبر داد به طور قطع بیرانوند در نیم‌فصل فروخته می‌شود. از آنجایی که وضعیت مالی نفت خوب نیست، آنها می‌خواهند از فروش او درآمدزایی کنند و بابت صدور رضایتنامه بیرانوند ۵۰۰ میلیون تومان دریافت کنند تا گلر پرسروصدا و گرانقیمت از سر باشگاه هم باز شود.

این رقم در حالی روی بیرانوند گذاشته شده که باشگاه نفت پیش از این برای جدایی مرتضی پورعلی‌گنجی ۸۰۰ میلیون گرفته بود. با توجه به رقم قرارداد ۱.۲۰۰ میلیاردی بیرانوند این رقم بسیار پایین به نظر می‌رسد اما چون صندوق باشگاه نفت خالی است، به نظر می‌رسد منصور قنبرزاده قصد دارد با خروج دروازه‌بان پرحاشیه‌اش از یک سو و فروش وحید امیری به باشگاه‌های اروپایی یا عربی، بخشی از قرارداد بازیکنانش را بدهد.

در حال حاضر در محافل غیررسمی مدعی شده که بیرانوند به پرسپولیس می‌رود که همین ادعا ماجرای پرتاب بشقاب و نمکدان با سوشا مکانی را به وجود آورد و بلافاصله برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد گلر اصلی‌اش سوشاست. استقلال هم که با بودن سید مهدی رحمتی هرگز به سمت بیرانوند نخواهد رفت. تا او در رسیدن به تیمی که بارها اعلام کرده طرفدار آن است، ناکام بماند. با یک حساب سرانگشتی بیرانوند به تیم‌های صدر جدول مانند تراکتور و ذوب‌آهن هم نخواهد رفت چون گلرهای مطمئنی در این تیم‌ها هستند و در این میان می‌ماند باشگاه‌هایی مثل فولاد یا گسترش که برای بیرانوند یک انتخاب ریسکی به حساب می‌آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *