اینفانتینو رئیس فیفا قانونی عجیب را تصویب کرد!

نسیم ورزش: اینفانتینو رئیس فیفا قانون عجیبی را تصویب کرد که بر طبق آن همراه داشتن GPS توسط بازیکنان خارج از اردوهای ملی و باشگاهی را به هیئت مدیره سپرد.

اینفانتینو رئیس فیفا

ریاست فیفا قانون مدون همراه داشتن GPS توسط بازیکنان خارج از اردو‌های ملی و حتی باشگاهی را به هیئت‌مدیره سپرد و طبق روال فدراسیون جهانی فوتبال، این قانون پس از تصویب نهایی به کمیته مسابقات فیفا ابلاغ خواهد شد.
 
روزنامه فرانسوی «لوپاریزین» از قول اینفانتینو آورده است: «آشتی فوتبال با تکنولوژی باید شکل بگیرد البته مدیریت ورزشی حرف اول را می‌زند و اگر تکنولوژی به فوتبال آسیب بزند، حذف خواهد شد، قضیه چشم الکترونیکی و نصل تکنولوژی عبور توپ از خط دروازه به سود فوتبال بوده و تکنولوژی GPS نیز به سود فوتبال خواهد بود.»
 
اینفانتینو رئیس فیفا در ادامه در خصوص دلخوری مدیران برخی از باشگاه‌ها هم گفته است: «نگران چه هستید؟ سرمربی تیم فوتبال چه ملی و چه باشگاهی باید بداند بازیکنانش کجا هستند حتی اگر اردو تعطیل باشد، بازیکن فوتبال حقوق نجومی دریافت می‌کند تا شبیه یک کارمند ساده نباشد، او زندگی مشابهی با سایر شهروندان ندارد و نمی‌تواند هر کجا که خواست برود.»
 
   اینفانتینو رئیس فیفا پا را فراتر گذاشته و می‌گوید نصب GPS درون زمین هم لازم است: «اگر GPS به بازیکنان نصب شود، داور بازی با قاطعیت می‌تواند اعلام آفساید کند، همه بازیکنان باید GPS و یا حداقل سنسور مخصوص داشته باشند که به صورت تعریف شده، اگر در آفساید باشند بلافاصله به داور هشدار داده شود. نصب GPS برای فوتبال امروز یک مورد واجب و بسیار مهم است.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو