ایمن سازی آزادراه تهران – شمال با ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار

نسیم ورزش : دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری مازندران از ایمن سازی آزادراه تهران – شمال با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.

 

آزادراه تهران - شمال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، احمد مظفری شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری پنجمین روز ازسیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب مازندران گفت:  در چند شب قبل تونل زیرآب-  شیرگاه افتتاح شد و به زودی و  با حضور وزیر راه و شهرسازی این تونل افتتاح و در ترافیک  قرار می گیرد و بخش اعظم جاده فیروزکوه در ترافیک قرار گرفت و ما بقی هم  بهره برداری می رسد.

وی با ابراز رضایت از برپایی نمایشگاه ، اظهار کرد: به نظر می رسد رسانه های استان تاکنون پوشش خبری مناسبی از نمایشگاه  داشتند که سبب حضور پرشور مردم از نمایشگاه شده است و حضور ۳۰ کشور در این نمایشگاه ، منابع و کتاب هایی که عرضه شده سبب  افزایش حضور دانشجویان شده است.

مدیر روابط عمومی استانداری مازندران،  اظهار کرد: برای افزایش سرانه مطالعه ، بایستی برگزاری نمایشگاه های اینچنینی توسعه یابد زیرا در نمایشگاه کتاب بسیاری از کتاب ها در دسترس است و کتاب هایی که قیمت های بالایی دارد با تخفیف خوبی به فروش می رسد.

مظفری در ادامه با بیان اینکه مردم می توانند بسیاری از منابع مورد نیاز خود را از این نمایش تهیه کنند، از  مردم استان دعوت کرد برای بازدید از این نمایشگاه حضور به هم رسانند و کتاب های مورد نیاز خود را خریداری کنند.
 
وی ضمن قدردانی از معاون سیاسی امنیتی استان که در فعالیت های فرهنگی استان پیشگام هستند،برگزاری دو رخداد مهم فرهنگی جشنواره فیلم فجر و نمایشگاه کتاب را مورد اشاره قرار داد و گفت: برنامه های فرهنگی زیادی همزمان با دهه فجر در سراسر استان در حال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی استانداری مازندران، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز  پیروزی انقلاب اسلامی و ۲۲ بهمن ماه، از مردم خواست حضور پرشوری در این راهپیمایی مانند دوره های قبل داشته باشند.

مظفری با اعلام اینکه وزیر ارشاد به همراه شش معاون این وزارتخانه در روز ۲۲ بهمن به مازندران سفر می کند، ادامه داد: وزیر ارشاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در ساری سخنرانی می کند  و شش معاون او در شش شهرستان سخنرانی می کنند.

وی، در ادامه به برنامه های سفر وزیر اشاره کرد و گفت:  برگزاری جلسه شورای اداری استان در نوشهر ، افتتاح چند پروژه در این شهرستان و حضور در  صدای و سیمای مرکز استان از برنامه های سفر وزیر ارشاد و معاونین است.

مظفری، در بخش دیگری از برگزاری آزمون  جامع انتخابات برای کلیه فرمانداران و بخشداران  در روز یکشنبه  ۲۴ بهمن ماه خبر داد و افزود: فرمانداران و بخشداران باید نمره حد نصاب را کسب کنند.

وی ادامه داد: کلیه فرماندارن و بخشداران در کارگاه آموزشی در مشهد شرکت کردند البته در استان هم  کارگاه آموزشی قانون جامع انتخابات برای فرمانداران و بخشداران و اعضای ستاد انتخابات برگزاری می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو