بازی های داخل سالن آسیا ؛ ایران در جایگاه سوم جدول توزیع مدال ها ایستاد

نسیم ورزش : کاروان ورزشی ایران تا پایان دهمین روز بازی های داخل سالن آسیا با کسب ۱۱۶ نشان شامل ۳۵ طلا، ۲۲ نقره و ۸۹ برنز در جایگاه سوم جدول توزیع مدال ها ایستاد . این بازی ها امروز – چهارشنبه – پایان می یابد.

 

جایگاه سوم جدول توزیع مدال ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا و اقیانوسیه از ٢۶شهریور آغاز شده است و پنجم مهرماه پایان می یابد. عملکرد کاروان ورزشی ایران نیز امروز با برگزاری رقابت های شطرنج در ترکمنستان پایان می یابد.
ترکمنستان میزبان این رقابت ها که تاکنون با کسب ۲۲۴ مدال صدرنیشنی خود را ثبیت کرده است، چین نیز با مجموع ۹۳مدال در جایگاه دوم ایستاده است. این کشور پنج طلا و هشت نقره بیشتر از ایران گرفته است.
کشور قزاقستان نیز با ۹۴ نشان در رده چهارم قرار دارد.
کاروان ایران پیشتر در چهارمین دوره بازی‌ های داخل سالن آسیا در کره جنوبی با ۸۲ ورزشکار و کسب سه مدال طلا، ۶ نقره و دو برنز در رده ششم ایستاد.
کاروان ورزشکاران ایران که به نام شهید مدافع حرم «محسن حججی» نامگذاری شده با ۲۱۴ ورزشکار (۱۱۵مرد و ۶۶زن ) به این رقابت ها اعزام شده است. این کاروان در ۲۰ رشته فوتسال، تنیس روی میز، کیک بوکسینگ، موی تای، سامبو، کوراش، جوجیتسو، بولینگ و بیلیارد، دوچرخه سواری، دوومیدانی، شنا، وزنه برداری، کشتی آزاد و فرنگی ، کشتی پهلوانی، کشتی با کمربند (آلیش)، بسکتبال سه در سه، تکواندو، سوارکاری و شطرنج به مصاف حریفان خود رفتند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو