ایران با ۱۰۰ ورزشکار در المپیاد کارگری جهان حضور پیدا می‌کند

نسیم ورزش: رئیس فدراسیون کارگری کشور گفت: ایران با ۱۰۰ ورزشکار در المپیاد کارگری جهان در ایتالیا شرکت می‌کند.رئیس فدراسیون کارگری

مجید حسین‌زادگان درباره برگزاری المپیاد کارگری جهانی و حضور ورزشکاران کارگر کشور در این مسابقات اظهار داشت: مسابقات المپیاد کارگری جهانی خردادماه در کشور ایتالیا برگزار می‌شود و از کشور ما ۱۰۰ نفر در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند.

این مسئول تصریح کرد: بیشتر ورزشکاران کشور ما در این دوره از رقابت در رشته‌های انفرادی شرکت کردند.

رئیس فدراسیون کارگری کشور در ادامه خاطرنشان کرد: برای حضور موثر ورزشکاران انتخابی درون اردویی برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال که میزان موفقیت تیم ایران در این دوره از رقابت‌ها را چگونه پیش‌بینی می‌کنید، گفت: تیم ایران برای نخستین‌بار در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند و همه تلاش ما این است که در این دوره از رقابت‌ها حضور موثر داشته باشیم.

رئیس فدراسیون کارگری کشور با اعلام اینکه المپیاد کارگری در جهان داری بیش از ۱۰۰ سال سابقه است، افزود: تلاش داریم که ایران در این دوره از رقابت‌ها به صورت موثر شرکت کند.

این مسئول درباره فعالیت ورزش کارگری در کشور گفت: تعداد انجمن‌های ورزشی کشور از ۱۶ مورد به ۲۴ انجمن رسید و تا پایان سال ۹۴ نیز تلاش داریم که همه رشته‌های ورزشی در بخش کارگری فعال شود.

حسین‌زادگان درباره آمار دقیق تعداد ورزشکاران کارگری کشور گفت: آمار دقیقی از تعداد ورزشکاران کارگر کشور در دست نیست، ولی با ایجاد سامانه تلاش داریم که در این زمینه عضوگیری داشته باشیم.

رئیس فدراسیون کارگری کشور خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که تعداد ورزشکاران کارگر کشور به ۱۲ تا ۱۳ میلیون نفر برسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *