یک ایرانی جزء بهترین های سال ۲۰۱۶ تکواندوی جهان معرفی شد

نسیم ورزش : مراسم انتخاب بهترین های سال ۲۰۱۶ تکواندوی جهان برگزار شد و «رضا مهماندوست» سرمربی ایرانی تیم ملی جمهوری آذربایجان، عنوان بهترین مربی جهان را از آن خود کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، این مراسم یکشنبه شب به میزبانی شهر باکو جمهوری آذربایجان برگزار شد تا بهترین های تکواندوی دنیا در بخش های مختلف معرفی شوند.
سرمربیان تیم های ملی به همراه روسای فدراسیون های تکواندوی کشورهای مختلف با آرای خود، بهترین های سال ۲۰۱۶جهان را معرفی کردند.
دربخش مربیان، «رضا مهماندوست» که توانست تیم ملی جمهوری آذربایجان را در المپیک ۲۰۱۶ به یک مدال طلا و یک برنز برساند به عنوان بهترین سرمربی انتخاب شد.
با این اوصاف، مهماندوست برای چهارمین بارعنوان بهترین سرمربی جهان را از آن خود کرد.
«احمد بوغش» هوگوپوش اردنی که با کسب مدال طلای المپیک ریودوژانیرو موجب شگفتی همگان شد به عنوان بهترین تکواندوکار بخش مردان و «جید جونز» دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ از بریتانیا و رقیب «کیمیا علیازده» در بخش زنان به عنوان بهترین انتخاب شده و جایزه خود را دریافت کردند.
تکواندوی ایران که از قطب های جهان محسوب می شود به دلیل عملکرد ضعیف خود در المپیک و مطابق انتظار جایی در بین بهترین های سال ۲۰۱۶ جهان نداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو