ایجاد بستر مناسب جهت تقویت روحی ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در جلسه هم اندیشی المپیک ریو ۲۰۱۶ گفت: ایجاد فضای مناسب با رویکرد ارتقا روحیه ورزشکاران حاضر در رقابت های المپیک جزو اهم فعالیت های در دست اقدام ورزش و جوانان استان مازندران است.

77
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این جلسه بیان داشت: هم اکنون در آستانه بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ قرار داریم و به همین منظور جهت ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف در ورزشکاران، لازم است بستر مناسب جهت تقویت روحیه ورزشکاران مازنی برای حضوری مقتدرانه در المپیک فراهم شود.

حسین زادگان یکی دیگر از برنامه های در دست اقدام اداره کل،  دیدار و ملاقات از خانواده قهرمانان، روسای فدراسیون ها و حضور در اردوی های تیم ملی اذعان داشت و افزود: شایسته است مشکلات قهرمانان در آستانه بازی های المپیک برطرف گردد، تا قهرمانان بدون دغدغه در آوردگاه این مسابقات مهم حضور یابند.

وی با ابراز امیدواری از درخشش ورزشکاران زن و مرد مازنی در المپیک ریو ۲۰۱۶ بیان داشت: یکی دیگر از برنامه های مهم اداره کل، رایزنی با فدراسیون ها و مربیان تیم ملی است تا آخرین اردوی های ملی پوشان قبل از اعزام به بازی های المپیک ریو، در استان مازندران برگزار گردد.

معاون توسعه امور ورزشی استان نیز حمایت و پشتیبانی از ورزشکاران مازنی را در آستانه بازی های المپیک مهم عنوان نمود و گفت: ۱۹۰ روز تا مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو باقی مانده و به همین منظور جهت حضور قدرتمند ورزشکاران مازندرانی در المپیک، جلسات مختلفی برگزار شده تا شانس ورزشکاران مازندرانی در المپیک افزایش یابد.

رضوی با اشاره به شناسایی ۱۵ ورزشکار زن ومرد مازنی که شانس حضور در المپیک ریو ۲۰۱۶ را دارند، اظهار کرد: ورزشکاران مازندرانی توانایی حضور در  ۱۰ رشته والیبال، کشتی، وزنه برداری، شمشیربازی، تکواندو، تیراندازی، قایقرانی، دوومیدانی، تیراندازی با کمان و بوکس، در المپیک ریو ۲۰۱۶ را دارند.

وی خاطرنشان کرد: ورزشکاران مازنی همواره با درخشش خود با کسب مدال ارزشمند در المپیک های گذشته برای کشورمان افتخارآفرینی نمودند.

در پایان جلسه نیز اعضای ستاد، نقطه و نظرات خود را برای درخشش بیشتر ورزشکاران مازنی در المپیک ریو ۲۰۱۶ عنوان نمودند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *