اگر احساس کنم نمی توانم خدمت کنم ظرف سه ماه استعفا می دهم

 

نسیم ورزش: مهندس رضا پیوندی عضو شورای اسلامی شهر ساری در گفتگویی اختصاصی با بیان اینکه هدف من از حضور در جایگاه ریاست هیئت کشتی شهرستان ساری تنها خدمت به این رشته و کشتی گیران مرکز استان است ، اظهار داشت : هرآنچه که در توان داشته باشم جهت ایجاد فضای همدلی و همراهی همه مربیان / قهرمانان و پیشکسوتان کشتی انجام می دهم .

رضا پیوندی

وی با اشاره به اینکه اصل کار هیئت را به بحث توجه به مسابقات رده های سنی پایه و ساماندهی هیئت و تشکیل کمیته های مرتبط و تخصصی اختصاص خواهم داد ، افزود : تشکیل کمیته های فنی / مربیان / داوری و تدارکات و تشریفات در دستور کار قرار دارد . وی از دیگر برنامه های خود در هیئت مذکور را اعزام تیم های ساروی به مسابقات برون مرزی به خصوص کشورهای آسیایی مرکزی / ساماندهی لیگ نونهالان / نوجوانان و جوانان برشمرد و عنوان داشت : از همه بزرگان کشتی دعوت می کنم ما را در این راه یاری رسانند . پیوندی گفت : همه باید از ورزش ساری به خصوص کشتی این شهر حمایت کنند و این تفکر را در سر نپرورانند که چون مسئولیت با فردی دیگر است آنها می توانند نسبت به مشکلات ورزشی بی تفاوت باشند مهم اینست که همه ما برای اعتلای ورزش شهرمان تلاش کنیم و در این دیدگاه ارزشمند هیچگاه نام ها مطرح نیستند .
رئیس هیئت کشتی شهرستان ساری تصریح کرد : قصد بنده از حضور در این جایگاه خدمت است و اگر احساس کنم نمی توانم به کشتی خدمت کنم طی سه ماه با شجاعت استعفای خود را اعلام خواهم کرد اما اعتقاد دارم همه ما باید کشتی ساری را حمایت و برای رفع مشکلات موجود قدم های موثری برداریم . مهندس پیوندی وجود قهرمانان و بزرگان کشتی ساری را برای تصدیق ادعایش مورد توجه خواند و یادآور شد : باید از همه این عزیزان تجلیل شود و استفاده از تجارب ارزنده آنها برای ساختن آینده کشتی ساری و شکوفایی استعدادهای ناب کشتی این شهر می تواند بسیار موثر واقع شود .
این عضو شورای شهر و رئیس هیئت کشتی شهرستان ساری استفاده از تجارب هیئت های قبلی را در پیشبرد اهداف عالیه هیئت کشتی مهم خواند و خاطر نشان ساخت : بنده برای حضور در این جایگاه با برنامه وارد شده ام در حالیکه بسیاری از افراد حضور بنده در این جایگاه را مورد انتقاد قرار داده بودند اما باید متذکر شوم که قرار نیست بنده کشتی بگیرم بلکه بنده در نگاه وسیعتر به کشتی ساری می نگرم و این را نیز باید از طریق این رسانه عنوان کنم که اطلاعات مناسبی از کشتی مازندران و ساری دارم و انشالله با کمک همه مربیان / پیشکسوتان و جامعه کشتی ، مسیر مترقی این رشته ورزشی در ساری را دنبال خواهیم کرد .
مهندس رضا پیوندی در پایان تأکید کرد : این اطمینان وجود دارد که شهردار / اعضای شورای شهر / فرماندار ساری / مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و سایر مسئولین به کشتی ساری کمک خواهند کرد و این دیدگاه حمایتی آنها مایه دلگرمی بنده و سایر خدمتگزاران به کشتی این شهر خواهد بود .شعبان وفایی نژاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *