اکسین کرجی ماند/ تقدیر مربی فوتبال البرز از مسئولین و کادر جدید اکسین البرز

اختصاصی نسیم ورزش: علی قیچی وند مربی فوتبال استان البرز که خود سابقه مربیگری در لیگ دو و سه بزرگسالان کشور را دارد از کادر جدید اکسین تقدیر کرد و آرزوی موفقیت برای تیم فوتبال اکسین و لیگ برتری شدن این تیم در رده بزرگسالان و پیشرفت تیم های پایه اکسین را دارد .

 

اکسین
داستان از جایی شروع شد که خبر تهرانی شدن تیم های پایه اکسین البرز و خروج از کرج جمعی از فوتبالی های این استان حسابی برفروخته کرد.

یکی از این مربیان علی قیچی وند بود که نسبت به این انتقال انتقاد کرده بود.
شنیده ها و خبرهای که از کرج به گوش رسید حاکی از آن بود که مدیران اکسین البرز از خروج تیم های پایه اکسین منصرف شدند و این امر سبب شد تا تیم های پایه اکسین را در کرج حفظ کردند.
جوانان البرز فرصت خواهند داشت تا بدرخشند و ضمن اینکه راه برای بازیکنان دیگر شهرستانها هم در کرج باز خواهد شد و فوتبال کرج پویاتر از گذشته شود .
همچنین علی قیچی وند با بیان اینکه فراز کمالوند به عنوان مربی با سابقه و استاد در حیطه مربیگری می باشد گفت: حضور چنین مربی در استان البرز سبب افزایش افزایش سطح فنی مربیان استان البرز خواهد شد
مربی فوتبال کرج خاطر نشان کرد: مجید محافظت کار هم انتخاب خوب برای مدیریت رده های پایه می باشد زیرا این مربی فردی باسابقه در زمینه مربیگری و مدیریت تیم های پایه می باشد.
قیچی وند افزود : امیدوارم با وجود کادر قوی و هم دلی و همکاری فوتبالی ها البرز سال پیش رو البرز یک تیم لیگ برتری مدعی را روانه مسابقات کند.
قیچی وند در ادامه به خبرنگار ما گفت: بعد از اینکه مدیران و کادر اکسین حسن نیت خود را در البرز با روند کاری و برنامه خود نشان دادند هواداران نیز از این تیم حمایت خواهند کرد.
وی در پایان تصریح کرد: ورزش راهی برای رفاقت بیشتر بین اقشار مختلف جامعه می باشد و اینجانب خوشحال از این بابت که این رفاقت به وسیله نماینده استان در کرج رخ میدهد و مطمئنا با این همدلی این تیم موفق و پیروز خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو