اکران فیلم جدایی استعدادیابی از هیات فوتبال مازندران

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: اکران فیلم جدایی استعدادیابی از هیات فوتبال مازندران / فوتبال مازندران سهم بسزایی در بالندگی ورزش مازندران دارد اما سهم هیات فوتبال بعنوان متولی این رشته ورزشی در استان مازندران بسیار ناچیز است.

 

اکران فیلم جدایی استعدادیابی
رشد فزاینده فوتبال مازندران زمینه ساز توسعه و پیشرفت ورزش شده است.
فوتبال مازندران آنچنان که مستحقش بود دیده نشده است و این کم کاری ها به متولیان این رشته ورزشی پر طرفدار در استان مرتبط می باشد.
عدم توجه به فوتبال مازندران و اثر کمرنگ مسئولین فوتبال مازندران در تکاپو و پویایی این رشته ورزشی مشهود می باشد.
از آنجا که این رسانه بارها بر تشکیلات کم کار و فرسوده هیات فوتبال مازندران انتقاد کرده است امید بر تغییر وضع موجود و ایجاد تحرک به منظور توسعه همه جانبه این رشته ورزشی با توجه به پتانسیل بالای آن داشته است.
با انتخاب مجدد بهروان بعنوان متولی فوتبال مازندران انتظار می رفت با گستردگی انتقادات گذشته تغییرات اساسی در بدنه هیات فوتبال صورت گیرد اما این اتفاق در هیچ یک از حوزه ها صورت نگرفت.
مهمترین فاکتور فوتبال مازندران وجود ظرفیت های بالای انسانی و استعدادهای درخشان دارد اما هیات فوتبال مازندران بعنوان متولی توسعه این رشته ورزشی نتوانسته است به دستاوردهای چندانی دست یابد.
ساماندهی استعدادهای ورزشی در فوتبال مازندران دستاورد بزرگی محسوب می شود که تا به امروز این هیات از آن محروم بوده است.
فوتبال مازندران تنگناهای بزرگی دارد و باید رفتارهای کارشناسی در مقابل نقدهای پیش روی آن صورت گرفت.
استعدادیابی حلقه مفقوده فوتبال مازندران محسوب می شود و لازم است با بازنگری به فعالیتهای این رشته ورزشی تحولی بنیادی صورت گیرد.
حالا که زمینه حضور نماینده فوتبال مازندران در لیگ برتر فراهم شده است و نساجی با نکونام برند خوب فوتبال استان محسوب می شود باید زمینه ترغیب اصولی و کارشناسی جوانان به فوتبال ایجاد شود. استعدادیابی باید از جنس آکادمیک و علمی باشد.
اهمیت دستیابی به موفقیت در فوتبال مازندران بخش مهمی در پیشرفت و توسعه ورزش استان تلقی می شود.
فوتبال مازندران تشنه اصلاحات و تغییرات می باشد
انتظار می رود حضور طولانی مدت بهروان در مسند فوتبال مازندران منشا اتفاقات مطلوبی باشد و با انجام تغییرات اساسی مشکلات پیش روی ورزش مازندران مرتفع شود زیرا بهروان جزی از تاریخ ورزش مازندران محسوب می شود و نباید اتفاقات نامطلوب در فوتبال مازندران ثبت و درج شود.
عملکرد ضعیف و دور از انتظار برخی از مسئولین در فوتبال مازندران زمینه اعتراضات جامعه محترم فوتبال را فراهم خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو