اکبر میثاقیان : قطعا تیم خونه به خونه به لیگ برتر صعود خواهند کرد/ عادلانه ترین نتیجه این بازی تساوی بود

نسیم ورزش: تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز به برتری ثانیه های پایانی خود مقابل خونه به خونه مازندران موقعیت خود را در جدول رده بندی استحکام بخشید.

خونه به خونه

از هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم فجرسپاسی شیراز در ورزشگاه حافظیه این شهر مقابل خونه به خونه مازندران با نتیجه ۱ بر ۰ به برتری دست یافت. تنها گل این دیدار در دقیقه ۹۱ بازی توسط ایمان باصفا از روی نقطه پنالتی برای فجر سپاسی به ثمر رسید.

در همان ابتدای نیمه اول این دیدار این تیم فجر سپاسی بود که می رفت دروازه تیم حسین نائیجی را باز کند ولی محمد علیزاده با حضور به موقع خود موفق شد توپ را از روی خط دروازه دفع کند.

در ادامه باز هم این شاگردان کلانتری بودند که سعی داشتند از امتیاز میزبانی استفاده کنند و عرصه را بر تیم خونه به خونه تنگ کنند ولی خط دفاعی مستحکم خونه به خونه سبب شد تا تلاش شیرازی ها برای گلزنی به جائی نرسد.

در ده دقیقه پایانی این نیمه شاگردان اکبر میثاقیان بازی بهتری از خود ارائه دادند و با در دست گرفتن توپ و میدان سعی در باز کردن دروازه تیم فجر سپاسی داشتند و حتی در دقایق پایانی این نیمه می رفتند تا به هدف خود برسند ولی سانتر مواج علیرضا نظیف کار به طرز خطرناکی از روی سوی مهاجمان خونه به خونه رد شد تا این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی خاتمه یابد.

در نیمه دوم اکبر میثاقیان با به میدان فرستادن میلاد جهانی، منصور تنهائی و علیرضا عظیمی بازی رو به جلو را در دستور کار خود قرار داد و با اتخاذ تاکتیک هجومی سعی در کسب هر سه امتیاز این دیدار داشت. هر چند شیرازی ها نیز در یکی دو صحنه خطرناک ظاهر شدند و یکی دو بار توسط کریمیان و ابراهیم صالحی موقعیت های نسبتا خوبی را از دست دادند.

و اما در حالی که همگان منتظر سوت پایان این دیدار بودند خطای مشکوک علیرضا نظیف کار روی ایمان باصفا اعلام ضربه پنالتی را از سوی داور این دیدار داشت تا اعتراض نیمکت نشینان خونه به خونه را شاهد باشیم.

در دقیقه ۹۱ بازی ایمان باصف با به ثمر رساندن این پالتی موفق شد سه امتیاز شیرین این دیدار را در شیراز نگه دارد تا بازی با نتیجه ۱ بر ۰ به سود فجر خاتمه یابد.

همچنین سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت: بازی به دلیل شریط بد زمین و بارندگی جذابیت خاصی نداشت.

اکبرمیثاقیان پس از شکست تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز در جمع خبرنگاران گفت: بارندگی و لغزندگی زمین سبب شد تا بازیکنان دو تیم نتوانند روی مسائل تاکتیکی کار کنند.

میثاقیان در خصوص پنالتی دقیقه ۹۰ تیم فجر سپاسی گفت: این پنالتی که در دقیقه ۹۰ برای تیم فجر گرفته شد، در بابل برای تیم ما گرفته می شد آن وقت می گفتند میثاقیان با داورهاست.

اکبر میثاقیان
وی اضافه کرد: عادلانه ترین نتیجه ای که باید برای این بازی به دست می آمد، نتیجه مساوی بود که این گونه نشد و این پیروزی را به تیم فجر تبریک می گویم.
میثاقیان افزود: به شما قول می دهم در پایان این مسابقات تیم های فجر و خونه به خونه به لیگ برتر صعود خواهند کرد. با پایان یافتن هفته بیستم تغییری در بالای جدول بوجود نیامد چرا که هر سه تیم پیکان، فجر و مس کرمان دراین هفته پیروز شدند و تیم خونه به خونه بابل هم با یک پله سقوط در رده چهارم ایستاد.
سرانجام نیم فصل مسابقات فوتبال دسته اول باشگاهای کشور با انجام یک بازی اضافه پایان یافت و تیم ها سه هفته استراحت خواهند کرد و سپس دور برگشت شروع خواهدشد.
درمسابقات فوتبال دسته اول باشگاه های کشور ۲۰ تیم حضور دارند که پس از انجام ۳۸بازی سه تیم اول تاسوم جدول به صورت مستقیم به لیگ برتر فصل اینده صعود خواهند کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو