اولین همایش مدیریت نوین باشگاه داری استان مازندران برگزار شد+تصویر

نسیم ورزش/اولین همایش مدیریت نوین باشگاه داری استان با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان و امیرعفراتی معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استانها امروز چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت  سالن هلال احمر استان در ساری برگزار گردید.

این همایش که برای اولین بار در دوران مدیریت حبیب حسین زادگان در استان مازندران برگزار شد مدیران خصوصی باشگاه های سراسر استان حضور داشتند.

پس از سخنرانی ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، امیر عفراتی معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان ها، بهمن نیکخو مسئول کمیسیون ماده ۲۷ امور باشگاه ها، علی دهقان رئیس پزشکی ورزشی استان، حمیدرضا نوری ومحمدحسن محمدی کیادهی مدیران عامل معراج و استقلال ساری از ۲۵ مدیر برتر باشگاه دار خصوصی استان با اهدای جوایز و تندیس تجلیل بعمل آمد.

همچنین حجه الاسلام زارع امام جماعت اداره کل ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته جوان، با توصیه به مدیران و مربیان باشگاه ها از اهمیت قرآن، و دعا صحبت کرد و قرائت قرآن و دعا در آغاز و پایان هر تمرین تاکید نمود.

PhysicalImage re rer tytt

  1. مهرداد قدیری مجموعه ورزشی ایران تنکابن

    در جلسه حضور داشتم بسیار مفید بود انشالله در آینده هم تکرار شود .چه خوب است از کسانی که سرمایه گذاری در امر ورزش میکنند بیشتر حمایت شوند ..بنده یک مجموعه ورزشی کامل اعم از استخر سونا جکوزی اب درمانی حمام ترکی سالن ورزشی و ایروبیک و حمام آفتاب ساخته ام چه خوب است با حمایت شما در قسمت های دیگر بتوانم سرمایه گذاری کنم با سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو