اولین همایش تجلیل از پیشکسوتان ،داوران و مربیان ادوار گذشته مرکز استان برگزار شد+تصاویر

اختصاصی نسیم ورزش: با همت هیات کشتی و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری  مراسم تجلیل از پیشکسوتان ، داوران و مربیان ادوار گذشته مرکز استان در سالن سید رسول حسینی شهرستان ساری برگزار شد.

در این همایش در شب میلاد حضرت رسول اکرم(ص)و امام جعفر صادق(ع) به پاس قدردانی از نام آوران کشتی ساری و با حضور مسئولین شهرستان ساری و علاقه مندان ورزش اول کشور  برگزار شد .

مراسم با تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه اکبر صفری رئیس هیات کشتی شهرستان ساری برای عرض خیر مقدم پشت تریبون رفت .

 

رئیس هیات کشتی ساری:پیشکسوتان چراغ راه ورزش و روشنایی بخش محفلمان هستند

رئیس هیات کشتی مرکز استان اظهار داشت: پیشکسوتان چراغ راه ورزش می باشند و امروز با حضورشان روشنایی بخش محفلمان شده اند.

صفری خاطر نشان کرد: از پیشکسوتان و قهرمانانی که در جمع ما حضور یافته اند قدردانی می کنم و امید است در آینده با همدلی و همراهی همه دوستداران ورزش ساری  بتوانیم گامی بلندتر در جهت پیشرفت کشتی مرکز استان بر داریم.

وی در پایان بیان داشت: این مراسم برای اولین بار در کشتی مرکز استان صورت گرفته است و با توجه به فرصت کمی که داشته ایم نواقصی هم داشته است که با کسب تجربه در مراسمات آتی جبران خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری: نام کشتی ساری با تاریخ کشتی ایران و جهان گره خورده است

در ادامه این مراسم حسین بریمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری  عنوان داشت: از کسانی که متولی برگزاری ای همایش شده اند نهایت تشکر را دارم که با مدریت مناسب توانسته اند چنین جمعی را دور هم شکل دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری بیان داشت: کشتی در شهرستان ساری از قدمت بالایی برخوردار است و حضور بیشمار نام آوران و پیشکسوتان در این مراسم خود گویای این موضوع می باشد.

بریمانی در پایان افزود:در این همایش افرادی حضور دارند نامهایشان با تاریخ کشتی ایران و دنیا گره خورده است و این مراسم را به نوعی تجلیل از پیشکسوتان کشتی ایران می توان نام گذاشت.

 

در این همایش به باتوجه به کثرت تجلیل شوندگان در قسمتهایی از برنامه  بخشهای متنوع از قبیل مولودی خوانی،موسیقی محلی و نمایش طنز گنجانده شده بود.

در بخش دیگری از این مراسم حسام میرعمادیان به نمایندگی از جامعه پیشکسوتان کشتی شهرستان ساری پشت تریبون حضور یافت و از تاریخ کشتی ساری آمارهایی بیان کرد و قدمت کشتی را در شهرستان ساری به روایت مدالهایش برای علاقه مندان بیان داشت.

در این همایش از پیشکسوتان و داوران و مربیان ادوار گذشته تا کنون کشتی شهرستان ساری تجلیل شد.

در این مراسم علاوه بر جامعه بزرگ کشتی ساری و قهرمانان این رشته اعضای شورای اسلامی شهر ساری ، محمد سبحانی رئیس هیات ژیمناستیک مازندران، فیض الله نفجم رئیس هیات تکواندو مازندران، علی دزائی پور رئیس هیات ورزش کارگری مازندران ،مهدی معافی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری ، اسفندیار بالویی، محمود سورتیچی و علی فرهمند از پیشکسوتان فوتبال مازندران و رضا مسچی مسئول کمیته قهرمانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران و جمع زیادی از خانواده ها و علاقه مندان ورزش اول کشور حضور داشتند.

IMG_0872

رپرتاژ- کشتی4

IMG_0875

IMG_0877

IMG_0887

IMG_0890

IMG_0892

IMG_0903

IMG_0891

IMG_0912

IMG_0913

IMG_0915 IMG_0916

IMG_0921

IMG_0923

IMG_0925

IMG_0928

رپرتاژ- کشتی2

رپرتاژ- کشتی3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *