اولین نشست روسا و نواب روسای هیات های تیراندازی با کمان شهرستانهای مازندران

نسیم ورزش : اولین نشست روسا و نواب روسای هیات های تیراندازی با کمان شهرستانهای  استان مازندران با حضور سید جواد حسینیان رئیس هیات و بهرام لیالی دبیر هیات و خدیجه غزانی نائب رئیس هیات و ذولفقاری خزانه دار هیات و ابراهیم زاده رییس اداره ورزش بابلسر در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش مازندران برگزار گردید.

روسای هیات های تیراندازی

حسینیان در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد ۴ ساله ی حسین فرهادی که توانست توفیقاتی را برای این هیات به همراه داشته باشد، اظهار داشت: خوشحالم در ابتدای سال جدید و در ایام مبارک اعیاد شعبانیه در جمع روسا و نواب روسای هیات تیراندازی با کمان استان و شهرستان ها هستم.

وی افزود: عرض تشکر دارم از اعتمادی که جناب آقای حسین زادگان مدیرکل محترم ورزش و جوانان مازندران نسبت به بنده داشتند و مسئولیت این کار را به من سپردند.

حسینیان با تاکید بر اینکه هدفی جز خدمت ندارم و به دنبال خودنمایی نیستم افزود: توجه به زیر ساخت ها و پتانسیل انسانی از اهداف مهم من در این هیات است. شناخت و پرورش استعدادهای ناب که می تواند آینده ی این رشته ی ورزشی را تضمیمن کند.

وی همچنین گفت: توجه به قهرمانان و حل مشکلات و دغدغه هایشان می تواند عمر قهرمانی این عزیزان را طولانی تر کند و به همین جهت این مقوله نیز برای من اهمیت دارد.

بهرام لیالی دبیر هیات از زحمات حسین فرهادی تقدیر نمود و نیز با اعلام برنامه های پیش رو و تقویم کاری سال ۹۸ از هیات های شهرستانی خواست کماکان مثل همیشه در کنار هیات استان باشند .

در ادامه خدیجه غزانی نائب رئیس هیات استان با تقدیر از زحمات ۴ ساله ی حسین فرهادی رئیس پیشین این هیات با معرفی اجمالی اعضای حاضر به سرپرست جدید استان ، اظهار داشت: هیات های شهرستانی بال های پروازی هیات استان هستند که همگی از فرهیختگان این رشته بوده که در طی چند سال اخیر توانستند فعالیت های خوبی از خود نشان دهند.

در پایان این نشست سید جواد حسینیان ضمن شنیدن نقطه نظرات اعضای حاضر به دغدغه های آنان پاسخ و ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری خوبی در این راستا بین هیات استان و شهرستان ایجاد شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو