اولین طلا و سومین مدال برای مازندران توسط پونه جعفرصالحی

نسیم ورزش : اولین طلا و سومین مدال برای مازندران توسط پونه جعفرصالحی/ چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان ۲۰۱۹، از روز چهارشنبه – ۱۶ مردادماه با حضور ۵۵۰ تکواندوکار از ۶۴ کشور در سالن «کاخ ورزش جهانی» تاشکند آغاز و فردا (شنبه – ۱۹ مردادماه) به پایان می‌رسد.
اولین طلا و سومین مدال برای مازندران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، پونه جعفرصالحی دختر نوشهری برای کسب نشان طلا، ابتدا با « ماریا دومینا» از اوکراین مبارزه کرد و ۳۲ بر ۲۳ پیروز شد و در دومین پیکار «لیلا حمدی» از مصر را ۱۹ بر یک شکست داد.
هوگوپوش مازندرانی وزن ۵۵- کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی توانست «ویتالیا لازوتا» از بلاروس را با اختلاف امتیاز ۲۰ (۲۶ بر ۴) از پیش‌رو بردارد و در فینال نیز بر  «جیون کیم» از کره جنوبی در پایان راند دوم و با امتیاز ۲۱ بر یک غلبه کرد تا عنوان قهرمانی را کسب نماید.
پونه و پویان برادر و خواهر نوشهری هستند که در ازبکستان به شیاپ جانگ رفتند و روز گذشته پویان به همراه امیرحسین متاجی به مدال برنز رسیدند و امروز پونه قهرمانی جهان را به ارمغان آورد.
فردا ابوالفضل عباسی آخرین نماینده مازندران از شهر بابل است که به مصاف حریفانش می رود.
هدایت تیم دختران برعهده اعظم درستی به عنوان سرمربی و محبوبه محمدنژاد مربی شایسته مازندران و شهره خلج‌زاده به عنوان مربی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو