اولین جلسه هیات رئیسه هیات تیراندازی با کمان استان مازندران برگزار شد+تصاویر

نسیم ورزش:  در جلسه ای با حضور معاون ورزشی و رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران اولین جلسه اعضای هیات رئیسه تیراندازی با کمان مازندران برگزار شد.DSC_2342

 

در جلسه ای با حضور رضوی معاونت توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ,بریمانی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی ورزش و جوانان مازندران , حسین طبری رئیس شورای اسلامی شهرستان میاندورود , حسین فرهادی رئیس هیات ، امیر همایی و خدیجه غزانی نواب رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران اولین جلسه هیات رئیسه هیات تیراندازی با کمان استان در محل باشگاه برق ساری برگزار شد.

 

در این جلسه که با ارائه گزارش عملکرد چهارماهه از سوی رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران همراه بود اعضای هیات رئیسه پیشنهادات خود را در جهت توسعه و ترویج این رشته اسلامی ایرانی ارائه کردند.

در ادامه این نشست رضوی معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ضمن رضایت از عملکرد چهارماهه هیات تیراندازی با کمان مازندران عنوان داشت: با برگزاری مجمع انتخابات هیات تیراندازی با کمان استان و شروع فعالیت کادر مدیریتی جدید شاهد تحولات مناسبی در این رشته ورزشی در استان بوده ایم.

غلامرضا رضوی اظهار داشت: رشته ورزشی تیراندازی با کمان از پتانسیل مناسبی برای مدال آوری در عرصه های ملی و بین المللی برخوردار بوده که بایستی زیرساختهای این رشته برای فعالیت مردم سراسر استان مهیا شود.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در حال حاضر در بخش مردان دو کماندار مازنی در رشته های ریکرو و کامپوند عضو تیم ملی می باشند،تصریح کرد: ظرفیتهای لازم برای مدال آوری بانوان نیز در رشته تیراندازی با کمان وجود داشته که امیدواریم با شناسایی این ظرفیتها شاهد درخشش بانوان کماندار مازنی نیز در تیمهای ملی باشیم.

در این جلسه طی احکامی سید مهدی احمدی , سید احمدصالحی , سعید نجفی ,محمد حسین شکیبافر و مصطفی ولی به عنوان اعضای هیات رئیسه تیراندازی با کمان مازندران معرفی شدند.

همچنین در حکمی مصطفی ولی عضو هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی مرکز مازندران به عنوان رئیس شورای راهبردی هیات تیراندازی با کمان استان مازندران منصوب شد.

DSC_2262   DSC_2277 DSC_2278   DSC_2296 DSC_2338   DSC_2395 DSC_2402 DSC_2406 DSC_2410 DSC_2414 DSC_2416  DSC_2423 DSC_2427 DSC_2395

 

 1. s

  سوء استفاده از نام ورزشکاران تحت عنوان جشن جامعه ورزشی ؟!
  ***************************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  این روزها برخی از داوطلبان انتخابات مجلس تحت عنوان جشن جامعه ورزشی در حمایت از خودشان کلی تبلیغات و هیاهو برپا می کنند و برخی از نمایندگان مجلس نیز دست به چنین غوغاسالاری ها می زنند اما زمانیکه به تصاویر و صحنه ها توجه می شود خبری از حضور هیچ یک از چهره های ورزشی / قهرمانان و پیشکسوتان نسبت به افرادی که در این همایش حضور داشتند ، ورزشی نمی باشند البته برخی از نمایندگان مجلس در مازندران که مدعی حمایت و هدایت در ورزش این دیار یا عملکرد عالی داشته و دارند با صراحت اعلام می کنم در حوزه حمایت و هدایت و پشتیبانی از حق و حقوق جامعه ورزشی کارنامه بسیار ضعیفی داشته اید . اگر مسئول هیأت ورزشی یک استان که کلی نفرات تحت پوشش ورزشی آن رشته به ۲۰ نفر هم نمی رسد آن مسئول یا آن هیئت که نماد جامعه ورزشی نمی باشد ؛ جامعه ورزشی استان همواره ناراحت و نگران از عدم اعتبارات و امکانات و تجهیزات مناسب ورزشی هستند زیرا نمایندگان مجلس به هیچ عنوان توفیقی در حمایت از ورزش استان نداشته و مانورهایی تحت عنوان حمایت جامعه ورزشی از جمعی از نمایندگان مجلس جعلی و غیرواقعی است ؛ برخی از نمایندگان مجلس در استان حتی توان مالی مدیریت یک تیم ورزشی در شهرستان را ندارند چه برسد به حمایت از جامعه ورزشی مازندران بپردازند البته بسیاری از نمایندگان مردم مازندران این توفیق را داشته اند که به انواع سفرهای خارجی ورزشی به کشورهای مختلف و حتی المپیک و بازی های آسیایی و جام جهانی و قهرمانی کاپ های بین المللی به همراه وزراء و روسای فدراسیون ها اعزام شوند یا در هیأت مدیره برخی از باشگاههای میلیاردی دولتی توفیق دریافت حق الجلسه یا در تشکیلات ورزشی تحت عنوان هیأت رئیسه فراکسیون های ورزشی و کمیته های ورزشی در رشته های مختلف راه پیدا نمایند که هیچ یک از این موارد منافعی برای ورزش استان نداشته است .
  اگر مازندران در بحث جذب اعتبارات مالی در ورزش کشور سرآمد همه استان ها نیست / اگر در حوزه داشتن امکانات و تأسیسات ورزشی سرآمد کشور نیست این امر حکایت از عملکرد بسیار ضعیف نمایندگان مجلس استان در خدمت به ورزش این دیار دارد . از ابتدای انقلاب تا به امروز با صراحت اعلام می دارم هیچ یک از نمایندگان مجلس در مازندران خدمتی به ورزش استان نداشته اند ؛بنده حتی یک نماینده در طول تاریخ استان سراغ ندارم که در ورزش مازندران ، خدمتی زیرساختی و ماندگار کرده باشد ؛ آقایان زمانیکه به مجلس رفته اند انتظارات جامعه ورزشی را به باد فراموشی سپرده و توجهی به نیازهای آنها نداشته اند اگر چنین بود این همه مشکل در ورزش مازندران وجود نداشت ؛ متأسفانه نمایندگان طول تاریخ مازندران حتی نتوانستند یک وزیر را جهت حمایت و ساماندهی و هدایت یک تیم ورزشی این دیار ترغیب نمایند اکثر نمایندگان یا داوطلبان انتخابات مجلس مازندران متصورند که باید همه تلاش خود را برای گرفتن پست / قدرت / شهرت / ریاست یک هیأت ورزشی یا حضوردر فراکسیون ورزشی متمرکز و بر روی آن مانور تبلیغاتی دهند در همین ایام الله دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی مازندرانی ها یا ورزش مازندران در افتتاحیه پروژه های ورزشی کشور چه جایگاهی داشت ؟ چرا برای هزینه درمان یک قهرمان صاحبنام جهان ورزش در استان برخی به دنبال جمع آوری کمک های مالی هستند آقایان نمایندگان مجلس آیا در حوزه مسئولیت خود ، قدرت مالی درمان یک قهرمان بزرگ را ندارید ؟!
  اگر ورزش مازندران برای فعالیت های ورزشی فاقد اسپانسرمالی مناسب است این امر حکایت از ناتوانی نمایندگان مجلس دارد اگر در این استان حتی یک سال سالن ورزشی استاندارد و امکانات و تأسیسات ورزشی در حد استانداردهای روز جهان نیست این را باید به ضعف شدید نمایندگان مجلس نسبت داد ؛ اگر ورزشکاران مازندرانی خانه به دوش همه استان ها هستند و برای فعالیت های ورزشی به استان های دگر رجوع می کنند یا اگر علاقمندان به ورزش شاهد هنرنمایی و قدرت نمایی قهرمانان دیار خود نیستند و برای سایر استان ها به میدان می روند این امر به جهت عملکرد ضعیف نمایندگان مجلس در ایجاد زیرساخت های ورزشی استان است .
  آقایان نماینگان مجلس آیا برای شما مایه خجالت نیست که در مازندران یک پیست دوومیدانی مناسب وجود ندارد که ورزشکاران این رشته بالاجبار برای تمرین به استان های گیلان و گلستان می روند ؛ سالن اختصاصی شمشمیربازان در حد یک انبار و سالن تمرین وزنه برداران استان در زیرپله قرار دارد و وعده احداث سالن ۶ هزار نفری در ساری همچون شعار تنها در کتاب تاریخ نوشته می شود و بس .
  اگر نماینده ای در مازندران مسئولیت هیأتی را قبول کرد این به واسطه استفاده از آن جایگاه برای تبلیغات و خودنمایی بوده و خدمتی به ورزش در کار نیست اگر اسپانسرهای مازندران از ورزش استان فراری شده اند زیرا امنیتی در این استان در بحث سرمایه گذاری نمی بینند . برای تصدیق بیشتر اصل موضوع باید اشاره داشت که در همین استان حتی یک سالن ورزشی استاندارد برای دانشجویان / کارگران و بانوان پیدا نمی کنید ؛ اداره کل تعاون ، کار و امور اجتماعی چند سالن ورزشی دارد ؛ دانشگاهی هچون سماء دانشجوی تربیت بدنی دارد اما از سالن ورزشی در این رشته خبری نیست .
  نمایندگان طول تاریخ مازندران اگر عملکردی در حمایت از ورزش استان داشته اید آنرا بیان کنید تا جامعه ورزشی بدانند نمایندگان آنها در حوزه ورزش چه خدمتی ارائه کرده اند ؟ یک نماینده مازندران بیش از سی سال رئیس فدراسیون بوکس بوده و یک نماینده دیگر استان سالها عضو هیئت رئیسه استقلال تهران ، اما سوأل اینجاست این مسئولیت ها چه خدمتی به ورزش مازندران بوده است ؟
  بسیاری از نمایندگان مردم در طول تاریخ در یک حوزه آنهم تهیه طومار برای عزل مدیران کل ورزش یا تغییر رئیس اداره ورزش یک شهر یا تعویض یک رئیس هیأت ورزش استان بوده و زمانیکه مسئولیت هیأت ورزشی یک استان را قبول می کردند از ادارات / سازمان ها یا وزارت خانه ورزش و جوانان و دیگر دستگاهها کلی اعتبارات مالی برای اهداف سیاسی و تبلیغاتی و جشن های خود تهیه و صرف می کردند.
  زمان مخابره:۰۹/۱۰-۲۳ بهمن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *