اولویت های سال ۹۸ ورزش آمل تشریح شد

نسیم ورزش : اولویت های سال ۹۸ ورزش آمل تشریح شد/ پیش از ظهر روز دوشنبه ۲۷ اسفند گردهمایی پایانی روسای هیات های ورزشی شهرستان آمل در محل سالن اجتماعات شهید حاجی زاده برگزار شد.

اولویت های سال ۹۸ ورزش آمل

اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در این جلسه گفت: خوشبختانه در سال ۹۷ ، ورزش و جوانان آمل در شاخص های مختلف عملکردی از رشد مناسبی برخوردار بوده که نشان از ظرفیت و توان بالای شهرستان در حوزه ورزش دارد و این مهم میسور نمی شد مگر تلاش ، همدلی و همراهی تمامی ارکان ورزش که جا دارد از حمایت و همراهی همه عزیزان بویژه دکتر یوسفیان نماینده مردم شریف شهرستان،حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و رسولی فرماندار ویژه آمل تقدیر نمایم که بواسطه حمایت این عزیزان و سایر مسئولین و تلاش مجموعه هیات های ورزشی و اطلاع رسانی بموقع فعالیت ها بتوانیم به اهداف ترسیمی ابتدای سال برسیم.

متولی ورزش و جوانان شهرستان آمل سپس ادامه داد:  سال ۹۸ انتظارات از ما بیش از گذشته خواهد بود و با توجه به شناختی که از مجموعه هیات های ورزشی دارم مطمئنا کسب کرسی ها و افتخارات بالاتر اتفاق خواهد افتاد.

دبیر شورای ورزشی شهرستان آمل در ادامه ضمن تاکید بر برنامه محور بودن هیاتهای ورزشی افزود: هیاتها جدیت بیشتری در عمومی کردن ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی بعمل آوردند و این موضوع می بایست در برنامه عملیاتی سال ۹۸ هیاتها بخوبی پیش بینی و اجرایی گردد.

اسماعیل پهلوان سپس توجه بیشتر به ورزش بانوان و تفویض اختیار لازمه به نائب رییسان بانو را خواستار شد و ادامه داد: انضباط اداری و مالی مورد تاکید بوده و متذکر شد تعداد اندکی از هیاتها سلسله مراتب اداری را رعایت نمی کنند و این موضوع در سال جدید قابل اغماض نخواهد بود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در ادامه بیان کرد: در صدور ابلاغ مخصوصا هیات رئیسه و کمیته ها دقت نظر بیشتری گردد و از اهدا احکامی که جنبه فرمایشی و تشریفاتی داشته خودداری شود.

در پایان مراسم از هیات های ورزشی براساس ارزیابی انجام شده در حوزه مختلف کاری و همچنین مشاورین و خبرنگاران ورزشی تقدیر شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو