انقلابی در صنعت تولید دارو وقوع خواهد پیوست؛ دکتر دلارام درود معاون تولید و رییس مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور شد

اختصاصی نسیم ورزش:دکتر دلارام درود معاون تولید و رییس مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور شد/. دکتر بیگلری رئیس انستیتو پاستور ایران در انتخابی ارزنده دکتر دلارام درود را به عنوان معاون تولید انستیتو و رئیس مجتمع تولیدی تحقیقاتی معرفی کرد.
انتخاب دکتر درود بعنوان نقطه عطف کیفیت و استاندارد سازی در تولید دارو محسوب می شود.

دکتر دلارام درود
رییس انستیتو پاستور ایران با این انتخاب گام های موثری در حوزه تولید دارو برداشته است موضوعی که یکی از مشکلات پیش روی حوزه دارویی کشور محسوب می شد.
با حضور دکتر درود شاهد رشد و توسعه تولید دارویی و کیفی سازی این صنعت خواهیم بود و موانع پیش روی صنعت دارو سازی مرتفع خواهد شد.
موضوعی که منجر به سلامت جامعه و نهادینه شدن فرهنگ ارزش گذاری به کیفیت در قبال کمیت داروهای داخلی خواهد انجامید.
دکتر درود با تجربیات گرانسنگ خود می تواند تحولات اساسی در حوزه تولید دارو ایجاد کند.
دکتر درود دکترای تخصصی داروسازی از دانشگاه تهران دارد و تخصص و تعهدش در مسئولیت های گذشته دکتر بیگلری رییس انستیتو پاستور ایران را برآن داشت تا انتخابی تحسین برانگیز انجام دهد.
دکتر درود کِشتی آسیب دیده داروسازی را ترمیم خواهد کرد و بادبانهای این کشتی را بالا خواهد برد و با سرعت مطمئن خواهد توانست در صنعت دارو انقلابی صورت دهد.
دکترای تخصصی داروسازی دانشگاه تهران، عضو هیات علمی انستیتو پاستور ایران، سالها مدیریت در کیفیت دارو
مسئول فنی فراوردهای بیولوژیک، مدیریت Q.A انستیتو پاستور ایران از جمله سوابق دکتر دلارام درود محسوب می شود.
سوابق دکتر درود این اطمینان را به کارشناسان حوزه تولید دارو خواهد داد و با این ضریب اطمینان اتفاقات خوب در صنعت داروسازی رقم خواهد خورد.
وزیر بهداشت نگاه متفاوتی به انستیتو پاستور ایران بعنوان قطب مهم و کلیدی داروسازی ایران دارد و حضور دکتر درود بعنوان بانوی با تجربه در حوزه داروسازی که معاون تولید و رییس مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور شده است نوید بخش تحولات اساسی در پس این نگاه متفاوت و خاص خواهد بود.
دکتر بیگلری نگرانی ها و چالش های موجود در صنعت تولید دارو را به خوبی نظاره کرده است و با درک متقابل توانسته است انتخابی درست صورت دهد.
تحقیق و توسعه یکی از ارکان اصلی تولید محسوب می شود که می توان با نگاه ویژه مسئولین شاهد پیشرفت های مهم و اساسی در صنعت داروسازی کشور باشیم.
مهمترین ضعف در بحث تولیدات داخلی در کشور، ضعف تحقیق و توسعه است. تحقیق در داروسازی ها باید همگام با دانشگاه های علوم پزشکی باشد. متاسفانه با توجه به وجود حاشیه امن به دلیل فروش داخلی داروها، موتور محرکه داروسازی ها برای تمرکز بیشتر بر تحقیق و توسعه روشن نمی شود که می توان به افزایش فعالیت های حوزه تحقیقی انستیتو پاستور امیدوار بود.
یکی از گزینه هایی که برای صادرات حوزه زیست فناوری برای کشورهای مختلف از جمله کشورهای اروپایی وجود دارد، رعایت استانداردها و تولید محصول با کیفیت بالا است. دکتر درود می تواند در راستای افزایش کیفیت داروهای داخلی نقش مهمی را ایفا نماید.
با انتصاب دکتر درود تکاپو و پویایی در مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور شکل خواهد گرفت و تولید دارو با چاشنی استاندارد سازی رونق خواهد گرفت‌./ سید مجید محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو