انفجار آیفون ۶ در وسط یک تماس

نسیم ورزش: ترکیدن یا منفجر شدن گوشی‌های هوشمند بی‌سابقه نیست، اما این گونه آسیب‌ها از گوشی‌های هوشمندی چون اپل دور از انتظار است.

انفجار اپل

احتمالا اصطلاح “گوشی تلفنم منفجر شد” را شما هم شنیده‌اید. این عبارت مربوط به زمانی است که شما بدون وقفه در حال کار با تلفن همراه خود هستید یا تماس می‌گیرید، یا پیامک ارسال و دریافت می‌کنید یا گوشی شما زنگ می‌زند و…با این فشار کاری این اصطلاح را به کار می‌بریم که؛ گوشیم در حال انفجار است.

اما این اصطلاح انفجار واقعا برای صاحب یک ایفون ۶ در گورگیون –هند به حقیقت پیوسته است.

صاحب این گوشی هوشمند اپل کیشان یاداو هنگامی که وسط یک تماس تلفنی بود، گوشی‌اش منفجر شد که او به موقع آن را از خود دور ساخت. این مرد جوان بسیار خوش شانس بوده که در این حادثه نادر اسیبی ندیده است. چرا که او از هند زفری برای تماس استفاده می‌کرد که متوجه جرقه زدن تلفن خود می‌شود!

این حادثه، داستان جالبی برای اشتراک گذاری بین کاربران اپل و رقبای آن بود اگر این کاربر با تلفن همراهی به سایرین خبر می‌داد.

 

زمانی که فضای ۶۴ گیگا بایتی گوشی ایفون در حال جرقه زدن بود کیشان در حال صحبت با یک دوست بود.او زمانی که دست به گوشی خود می‌زند آن را بسیار داغ و سوزان می‌یابد. حرارت بسیار موجب می شود که او گوشی را به سمتی پرتاب کند که در اثر تماس با زمین گوشی منفجر می‌شود.

کیشان می‌گوید؛ مانند فیلم های جاسوسی بود. وقتی جاسوس بعد از اتمام تماس تلفنی، تلفن خودبه خود منفجر شده و اثر تماس و اطلاعات را از بین می‌برد!

 

 

این گونه اتفاق‌ها در گوشی‌های هوشمند بی‌سابقه نیست. ایفون ۶ مردی را به دلیل سوختگی ناشی از تلفن در ماه اکتبر راهی بیمارستان کرد. این امر تنها به گوشی‌های ایفون محدود نمی‌شود بلکه در خبرها امده بود که دختری در تگزاس هنگامی که گوشی گلکسی ۴سامسونگ را تمام طول شب زیر بالش خود گذاشته بود، منفجر شد و موارد دیگر.
با این وجود کیشان این کاربر اپل با ارائه گوشی منفجر شده و گزارش پلیس به یکی از نمایندگی‌های اپل که گوشی را خریداری کرده است، خواستار رسیدگی و خسارت کرده است. مرکز خدمات اپل هم به او گفته است که بعد از بررسی‌های لازم پاسخ او را سریع خواهند داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو