انفجاری مهیب یک پایگاه نظامی عربستان را به لرزه در آورد

نسیم ورزش: انفجاری مهیب پایگاه نظامی «خَمْیس اَلشُّمِیْط» را در جنوب عربستان که یک فرودگاه نظامی نیز در آن قرار دارد لرزاند.

شبکه تلویزیونی المنار با اعلام این خبر افزود: نیروهای امنیتی یمنی و عشایر نیز به مواضع نظامی سعودی‌ها در نزدیکی مرز یمن حمله کردند.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ،رنا شقیر ،گزارشگر المنار در گزارشی گفت: ارتش یمن و ساکنان مناطق مرزی در پاسخ به ادامه حملات سعودی‌ها به یمن به حملات خود به مواضع نیروهای سعودی ادامه می‌دهند.

 

گزارشگر المنار با اشاره به شلیک موشک‌های کاتیوشا از نوع گراد به مواضع نظامی عربستان در کوه‌های الدود، دخان ، الجابر و الخوبه در استان نجران گفت: یک نیروگاه برق نیز در عمق منطقه جیزان واقع در جنوب غربی عربستان هدف قرار گرفت.

 

گزارشگر با اشاره به تصاویر انفجار مهیب در پایگاه نظامی خمیس المشیط و فرودگاه نظامی گفت :این انفجار ناشی از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی هنگام فرود بامداد دیروز بوده است.

 

در همین حال نیروهای امنیتی و ارتش و کمیته های مردمی به تعقیب باقیمانده عناصر القاعده در استان مأرب ادامه دادند.

 

یکی از نیروهای مردمی گفت: «به تعقیب عناصر القاعده و تروریست‌های داعشی در همه استان‌ها ادامه خواهیم داد. ما اکنون در استان مأرب هستیم.»

 

یک جوان گفت: «یمن گورستان مهاجمان است. القاعده و تکفیری‌ها و داعشی‌ها در یمن جایی ندارند.»

 

کمیته انقلابی یمن در راستای تأکید بر ادامه بسیج عمومی در کشور ،همایشی سیاسی در صنعاء برگزار کرد که شماری از سیاستمداران و نظامیان در آن شرکت کردند و درباره اهمیت حمایت جامعه از ارتش و کمیته‌های مردمی در جنگ با عناصر تکفیری و مقابله با تجاوز سعودی- آمریکایی به یمن سخن گفتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو