انصراف پرافتخارترین تیم از لیگ برتر بسکتبال

 نسیم ورزش : انصراف پرافتخارترین تیم از لیگ برتر بسکتبال  / تیم بسکتبال مهرام قید حضور در لیگ برتر بسکتبال فصل ۹۷-۹۸ را زد.

 انصراف پرافتخارترین تیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در حالی که چند هفته قبل جلسه هماهنگی لیگ برتر بسکتبال برگزار شد و ۱۲ تیم برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند، دیروز مهلت پرداخت ورودیه تیم ها به پایان رسید.
تیم‌های شهرداری تبریز، مهرام، پتروشیمی، نفت آبادان، دانشگاه آزاد، شیمیدر، شهرداری گرگان، نفت امیدیه، آویژه صعنت پارسا مشهد، رعد پدافند دزفول و اسلم اسپرت تیم هایی بودند که در جلسه هماهنگی اعلام آمادگی کردند؛ اما دیروز مهلت داشتند تا ۹۰ میلیون ورودیه خود را پرداخت کنند.

طبق اعلام فدراسیون دیروز این مهلت به پایان رسید و تیم هایی که این مبلغ را پرداخت نکردند، از جدول کنار گذاشته می شوند.

اولین تیمی که خبر کناره گیری اش به گوش می رسد، مهرام است. پرافتخارترین تیم لیگ برتر بسکتبال با ۵ قهرمانی که فصل قبل بعد از ۲ سال غیبت به لیگ پای گذاشت و نایب قهرمان شد، بار دیگر تصمیم گرفته قید حضور در لیگ را بزند. آنها صمد نیکخواه بهرامی را به عنوان نماینده خود به جلسه هماهنگی فرستاده بودند.
آنطور که اخبار از فدراسیون به گوش می رسد تیم های دیگری هم هستند که با وجود اعلام آمادگی اولیه قصد حضور در لیگ برتر را ندارند. باید دید در نهایت تعداد تیم های حاضر به عدد ۱۰ می رسد یا خیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو