انصراف عسکری محمدیان از کاندیداتوری ریاست هیأت کشتی مازندران+متن بیانیه

 

نسیم ورزش: عسکری محمدیان نائب قهرمان المپیک و قهرمان جهان با صدور بیانیه ای رسماً از کاندیداتوری در مجمع انتخابات ریاست هیأت کشتی مازندران انصراف داد.

عسکری محمدیان
در این بیانیه عسکری محمدیان صراحتاً از اصغر ثمربخش رئیس فعلی هیأت کشتی مازندران اعلام حمایت کرده است.
متن کامل بیانیه محمدیان به شرح زیر است:
عسکری محمدیان دارنده نشان های جهانی و المپیک و عضو شورای فنی کشتی آزاد ایران، در بیانیه ای رسما انصراف خود را از شرکت در مجمع انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران که به ۱۹ اسفند ماه برگزار خواهد شد، اعلام داشت.
سلام به اهالی کشتی که یکایک مردمان مهدش، مازندرانی ها هستند، ساکنان دشت بهشت گونه خدا در ایران زمین و پرورنده پهلوانانی بی مثال که با کشتی بر آوازه ایران و ایرانی افزودند.
این حقیر فرزند کوچک ایران و ذره ای ناقابل از دریای عزت ورزش مازندران، آموخته مکتب شمایم که نه به امروز، بلکه از همان وقت که شور کشتی را در نهاد مردمانم دیدم، با خود عهد بستم فراتر از آنچه می خواهم؛ برای عزت مندی و شکوه جماعت مازنی بکوشم و در هر نقش و جایگاه حافظ و حامی دلدادگانش باشم.
مرارت ها و موفقیت ها در عرصه کشتی و پس از آن صحنه دانشگاه، هر کدام موهبتی بود تا در کام نگاه مردمان این دیار سربازی سلحشور باشم و آماده به رزم که در هر منصب و سمت افتخار یافتم از غایت وجود و نهایت توان، به خدمت مشغول باشم.

خدای جانان را شاهد می گیرم از کشتی خواسته ای نداشته و آورده های مالی و ظاهری ام از زندگی شخصی از محل کشتی به خواست و میل خودم هیچ بوده اما برای کشتی زخمهایم را نادیده گرفتم بلکه این رشته مقدس، آبا اجدادی و ستایش شده مردم ایران، همواره از من کمترین، رضایت داشته باشد.
کشتی فصل مشترک من با عاشقان این آب و خاک است و در مازندران؛ زادگاهم کشتی زبانه های پر گداز دارد و شور این ورزش آمیخته به جان و علایق مردم شده است. نمی توانستم و نمی خواهم و اجازه ندارم که کشتی این دلیل غرور مازنی ها را از آن خود بدانم. مدال های المپیک و جهانی ام خاک زیرین پای عشاق کشتی نیست و من جز وظیفه کاری نکرده ام که بر اساس آن، چیزی طلب نمایم.
در سراسر زندگیم تنها شعف روزهای تلخ و سیاه که هر دم در مظان امتحانم پس از پیروزی های بزرگ قرارم می داد، نگاههای راضی دوستداران کشتی بود که می دانم یقین دارند صلاح کشتی را بر هر پست و مسندی ارجح دانسته و بر سر این عشق جاودان و مشترک مازنی ها تردید و تشکیک نخواهم داشت.
هنگامه انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران نزدیک است و به اذن بزرگان و پس از رخصت از سپید موهای پاکدل کشتی برای این خدمت اعلام آمادگی کردم لیک امروز به نوای دل خود می اندیشم و به لازمه و واجبه کشتی امروز مازندران که در نهایت صلابت و صلاحیت قدم هایش را استوار برمی دارد.

نقصان در تمام امور از صدر تا قعر مسئولیت ها بارز است و بی عیب فقط ساحت مقدس الهی است و کشتی نیز مستثنایش نیست اما این کشتی در ید با کفایت پیر و مرادی است که خود از دوران جوانی شاهد تلاش های زاید الوصف اش برای ستودگی کشتی بوده ام و همواره در سال های اوج و پر خروش کشتی عاشقانه و خاضعانه از عصاره تعهد و تخصص خود برداشت و به این ورزش بدون دریغ هدیه کرد.
در این برهه زمانی نیز که به مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو نزدیک می شویم و کشتی استان به روندی بی حاشیه و تداوم در مدیریت کنونی اش نیاز دارد و از آنجا که احساس می کنم به عنوان یک برادر کوچکتر همدوش با جناب آقای ثمربخش موثرتر می باشم، بدینوسیله انصراف خود را از شرکت در انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران اعلام می دارم.
من عسکری محمدیان تا آخرین نفس که در بدن دارم برای کشتی مازندران می کوشم و فارغ از هر نقشی که بر عهده ام می سپارند، حمایتگر و یاورش می مانم.
در پایان لازم است از عموم بزرگان، پیشکسوتان و دوستانی که مهر ورزیدند و بنده را مشمول الطاف بی منت خود قرار دادند، کمال سپاسگزاری را داشته و استدعا نمایم صفوف همدلی که ایجاد شده را منظم و پیوسته محفوظ دارند تا با وحدت رویه و انسجام بیشتر، کسب افتخارات و مدال های درخشان به ویژه در کارزار حساس المپیک ریو برای تمامی قهرمانان این آب و خاک و بخصوص مازندرانی های دلیر میسور گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *