انصراف دو تیم از لیگ هندبال و تمجید سرپرست فدراسیون از وضعیت لیگ!

نسیم ورزش : تیم هپکو اراک و سپاهان از ادامه راه در لیگ هندبال انصراف دادند اما سرپرست فدراسیون شرایط هندبال را بانظم و آرام توصیف کرد.    

 

ادامه راه در لیگ برتر هندبال

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال ۱۲ بهمن ماه برگزار شد و تیم هپکو اراک بلافاصله بعد از واگذار کردن بازی به حریف خود، از ادامه راه انصراف داد. روز بعد از آن نیز تیم سپاهان اصفهان اعلام کرد که به دلیل ناداوری تا زمان احقاق حق خود در تمامی لیگ ها به میدان نخواهد آمد.

با این شرایط سرپرست فدراسیون هندبال که برای فینال رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۷ به فرانسه سفر کرده بود، بعد از بازگشت در اولین اظهار نظرش به نظم و انضباط حاکم بر مسابقات لیگ برتر آقایان و بانوان و همچنین لیگ دسته یک تاکید کرد و از تمامی عوامل خوب اجرایی، همکارانش در فدراسیون، ناظران، داوران، هیات‌ها، باشگاه‌ها، مربیان، تیم‌ها و کادر فنی نهایت تقدیر و تشکر را اعلام کرد و گفت: انصافا نظم و انضباط و برنامه ریزی صحیح و البته همکاری همه تیم ها باعث افزایش سطح کیفی لیگ هندبال شده و با این شرایط رفت وآمدها و برگزاری سر موعد مقرر فقط و فقط ماحصل دقت و برنامه ریزی و اجرای صحیح مسابقات است که این خروجی را به ما می‌دهد!

شش هفته تا پایان لیگ برتر هندبال باقی مانده است و باید دید مسئولان فدراسیون هندبال برای بازگشت تیم هپکو و باشگاه سپاهان چه اقدامی خواهند کرد و یا در نهایت با انصراف این ها، لیگ هندبال ۹۵ چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *