انصراف اسماعیل پور از رقابتهای جام تختی

 

نسیم ورزش: مسعود اسماعیل پور دارنده دو مدال نقره و برنز جهان به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران در تمرینات، از حضور در جام تختی انصراف داد.

اسماعیل  پور

مسعود اسماعیل پور در نامه ای به شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد اعلام کرد که به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران پای چپ و درد شدید که در تمرینات اردویی اتفاق افتاد، توانایی حضور در رقابت های بین المللی جام تختی را ندارد.

کادر فنی قبلاً با درخواست اسماعیل پور برای حضور در وزن ۶١کیلوگرم موافقت کرده بود. با توجه به اینکه جام تختی طبق مفاد تبصره ذیل بند هفتم از فرایند انتخاب تیم های ملی، برای اوزان غیر المپیکی (۶١،٧٠کیلوگرم)، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی محسوب می شود، مطابق مفاد بند دهم از بخش ”د” فرآیند مذکور (درخصوص شرایط بررسی مصدومیت های احتمالی کشتی گیران برگزیده مسابقات انتخابی تیم ملی)، در نهایت موضوع یادشده پس از طی مراحل اولیه بررسی، در شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، مورد ارزیابی و تصمیم گیری قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر پس از تایید و پذیرش اولیه جایگاه فنی مسعود اسماعیل پور در وزن ۶١ کیلوگرم از طرف کادر فنی و مدیرتیم های ملی کشتی آزاد، مدارک پزشکی وی جهت بررسی و اعلام نظر، به کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ارجاع شده است.مسعود اسماعیل پور بعد از رقابتهای قهرمانی سال ۲۰۱۴ جهان در تاشکند ازبکستان و کسب مدال برنز در وزن ۶۱ کیلوگرم، سودای حضور در بازیهای المپیک را در وزن ۶۵ کیلوگرم را در سر می پروراند که امسال در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی نتوانست دوبنده تیم ملی را به دست آورد.
وی در رقابتهای قهرمانی سال ۲۰۱۵ آسیا که اردیبهشت ماه در دوحه قطر برگزار شد در وزن ۶۵ کیلوگرم مدال طلا را کسب کرده بود.رقابتهای کشتی آزاد، فرنگی و کشتی پهلوانی جام جهان پهلوان تختی روزهای ۲۴ و ۲۵ دی ماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *